Гагарин Серж
Гагарин Серж с 08:00 до 13:00

Гра на гроші «5 по 50!»

5х50_сайт

Як кажуть в народі: «Ранок добрим не буває», але Радіо П’ятниця з легкістю готове розвіяти цей міф, адже тепер ми пропонуємо щоранку починати з «5 по 50!»

З 12 березня по будням о 10:15 телефонуйте в студію за номером 044-377-55-97, відповідайте на запитання ведучого та вигравайте по 50 гривень за кожну правильну відповідь!

Гра на гроші «5 по 50!» — розпочинайте свій ранок вигідно!

 

ПРАВИЛА АКЦІЇ «5 по 50»

1. Організатори Акції

1.1. Організатор Акції «5 по 50» (надалі — Акція) є Дочірнє підприємство «НОВИЙ ОБРІЙ», м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 104А

 

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

2.3. Участь в Акції обмежено-дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України;

2.4. Учасник, який став переможцем акції не може, впродовж її проведення, брати в ній участь.

2.5. Не мають права брати участь в акції особи, які впродовж 14 днів до дня своєї участі вже набули право на отримання будь якого призу, що розігрувався на радіостанції «Радіо П’ятниця». Після спливу 14-ти денного терміну від дня, коли учасник був оголошений переможцем, такий учасник може стати переможцем цієї акції.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 12.03.2018 р. по 31.12.2018 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Радіо П`ятниця» по всій мережі мовлення, щобудня о 10:15

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Для участі в проекті слухачеві необхідно додзвонитися першим після заклику ведучого за номером (044)-377-55-97

4.2. Надалі, ведучий задасть слухачеві п’ять питань

4.3. Кількість часу на надання відповідей обмежена, на кожне питання можна витратити максимум 10 секунд

4.4. За кожну правильну відповідь слухач може отримати по 50 гривень(максимально 250 грн.)

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Радіо П`ятниця» під час проведення Акції, Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Грошові призи – по 50 гривень за кожну вірну відповідь(максимально 250 грн.) 

7. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

7.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

7.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Радіо П`ятниця», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.  Учасник має надати паспортні дані та идентифікаційний код.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем зазначеніх вище документів.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/або неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв’язку, відсутність телефонного зв’язку та інших засобів зв’язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв’язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі «Радіо П`ятниця», що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі «Радіо П`ятниця» всупереч встановленим Правилам.

8.8. Офіційна версія цих Правил публікується на Сайті. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

Заказать песню

Структура власності