Леонід Потемкін (Ведучий)

1. День твого народження.

День народження припав на 3 липня. У той час все навколо були окрилені подіями, які розгорталися на спортивній Олімпіаді і пильно стежили за останніми новинами. На світло я з'явився рівно о 21:00, як раз в той момент, коли диктори головної інформаційної програми з екранів телевізорів сказали своє урочисте: «Добрий вечір! Вітаю товариші!".

2. Хто ти за освітою?

Той, хто не застосував знання на практиці. Оскільки я інженер промислово-цивільного будівництва, то до сих пір чую подяки від своїх викладачів на честь того, що країна без мого інженерного участі може спати спокійно.

3. У тебе є маленькі слабкості?

Розбивати великі слабкості на маленькі.

4. Як ти проводиш вільний час?

Перестаю стежити за часом.

5. Розкажи смішну історію, яка сталася з тобою в п'ятницю.

Смішні історії щодня - це про мене, тому у мене завжди п'ятницю. У п'ятницю я просто вирішив привітати Аню Свиридову з наступаючим Новим роком, а у відповідь отримав пропозицію стати частиною Команди радіо п'ятницю. Знайомство з колективом відбулося в День народження Сержа Гагаріна. Загалом П'ятниця та весело мою серйозність переважили.)

6. Твій життєвий девіз.

Легко здогадатися, що ... (знову починає співати, але вже ніхто не дивується) Пісні ти не скажеш до свиданья Пісня не прощається з тобою

7. Побажання слухачам Радіо П'ятниця.

Насолоджуйтеся кожним днем ​​і двічі насолоджуйтеся днем, проведеним з близькими людьми.