150 000$ на ЗСУ та 25 тисяч подоланих кілометрів - хлопці з популярного рок-гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ поділились успіхами північноамериканського туру.

Український рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ завдяки північноамериканській частині благодійного туру зібрав 150 235 $ на потреби ЗСУ, про що пишуть на офіційних сторінках гурту. 

З 6 по 24 вересня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відіграли 12 концертів у різних містах США та Канади. Разом з фондом «HELP HEROES OF UKRAINE» музиканти зібрали з продажу квитків та аукціонів, проведених під час виступів, близько 6 000 000 гривень на Збройні Сили України. Усі виручені кошти будуть спрямовані на закупівлю дронів.

З початку повномасштабного вторгнення гурт активно допомагає українським військовим та грає безліч благодійних концертів у місцях їх дислокацій, госпіталях та воєнних частинах, а також проводить сольні благодійні концерти в Україні та за її межами. 

Навесні музиканти провели Європейський тур, влітку - тур Україною. За півтора роки повномасштабного вторгнення музиканти закумулювали близько 45 000 000 грн. на допомогу українському війську. 


Світовий благодійний тур під назвою "Разом до перемоги" продовжиться до лютого 2024 року. Європейська частина туру підходить до кінця, а результатами гурт обіцяв поділитись зовсім скоро. Далі - продовження туру Україною, де відбудеться ще близько 25-ти концертів, головний – У Києві 16 грудня. 
Графік концертів БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та квитки можна знайти на офіційному сайті гурту www.bezobmezhen.ua