Alena Omargalieva заспівала про важкий період у стосунках!

Співачка Alena Omargalieva презентувала пісню та відеороботу до неї «Коли тебе немає»  про особисту кризу у власній історії кохання. 

Розлука, відстань, емоційна напруга, внутрішній надрив та розпач — це те, що переживають сотні тисяч людей зараз. Та це той вир емоцій і почуттів, з якими  намагається справитися Alena Omargalieva у ролі головної героїні свого нового кліпу на терапії у психолога. Паралельно з цим, на екрані відображаються життєві події з минулого дівчини. Спогади, які ми бачимо ніби на старій фотоплівці – це внутрішній діалог героїні та аналіз власного життя. 


«Доля випробовує нас кожен день на міцність, і лише завдяки внутрішній силі, опорі та розумінням своїх бажань ми можемо жити по-справжньому. Я хочу, щоб ця пісня стала тією “магічною” пігулкою, яка зможе залікувати рани та бути знеболювальним, коли здається, що весь світ налаштований проти вас. Памʼятайте, поки не пролунав гонг, життя триває», — розповіла Alena Omargalieva. 
Головну роль психолога та режисера у кліпі зіграв український актор Олександр Кобзар, раніше відомий за повнометражним режисерським дебютом фільму українського виробництва “Батько”. Він талановито поєднав два образи, які є провідниками між реальним життям головної героїні та її внутрішнім пошуком себе.

«Зараз людей все частіше тригерять історії їх минулого, у яких вони застрягають та не знають, як прожити даний період та йти далі. Ми звертаємось до психолога, щоб знайти відповіді про самого себе, відкрити себе внутрішнього та осягнути істину.  У кліпі героїня має метафоричну ціль – пройти кастинг на саму себе та зіграти вдалу роль, не вдаючи з себе когось іншого, ніж є насправді», — коментує режисер кліпу.

У новому кліпі Alena Omargalieva глядачі зможуть побачити рідну молодшу сестру співачки Анастасію, яка зіграла роль конкурсантки.