Анна Буткевич представила своє «СеЛяВі»

Від початку повномасштабного вторгнення у Анни не було натхнення на стровення музики , весь час займала волонтерська діяльність. 

Всі 6 місців з початку повномасштабного вторгнення Анна та її сім’я допомагають Україні та українцям, особливо - лікарням, військовим, переселенцям. Разом з фондом BVG charity fund співачка запустила акцію підтримки та допомоги молодим мамам, таку поміч отримали вже більше 15000 сімей, а сума допомоги склала понад 2000000€. 

«Кожного дня я отримувала безліч пісень від різних авторів, але навіть не могла їх послухати, банально не було часу для цього. Якось мені подзвонив Андрій Осадчук (артист BRODVEI), і повідомив, що написав для мене пісню, коли послухала, вирішила, що потрібно повертатись до творчої роботи. 

«СЕЛЯВІ»- це пісня про наше життя і що в один прекрасний момент, все може змінитись, але потрібно далі жити та працювати. 

Після запису пісні в мене з’явилось натхнення, тому вже готова наступна пісня, яку планую презентувати восени. Наші воїні дають силу , тому кожна пісня це присвята та вдячність їм. » - поділилась Анна. 

Анна Буткевич допомогає в різних галузях, також всі гроші від монетизації музики передає тим, кому необхідна допомога. 

В відео на пісню викорастині кадри з минулого життя артистки, яке вже точно не буде таким як раніше. Але співачка впевнена, що після перемоги України - все буде краще !

Все буде Україна!