«Без кохання жити легше, та все тоді немає сенсу»: YAROMIYA презентує сингл «Ромашки»

YAROMIYA - яскраве обличчя українського шоу-бізнесу, яка несе у світ квінтесенцію жіночності та незламного духу, продовжує захоплювати українців своєю музикою. Символічна новинка «Ромашки» стала наступною на творчому шляху співачки.

Тема відносин та кохання у новому синглі. Легкий та читабельний саунд, а також захоплючий текст, який надихає на найпрекрасніше почуття у світі, але і при цьому закликає не потряпляти у «любовні сітки», з яких потім складно вибратись. YAROMIYA транслює правильні наративи кохання, не іделізовуючи його.

«Усім закоханим парам присвячується. Кохання - це неймовірне почуття, яке рятує всіх нас сьогодні, але і почуття, яке легко може стати мелодрамою та погубити. Кажуть без кохання жити легше, але все тоді не має сенсу. Відчувайте! Кохайте! Але пам’ятайте про своє я» - YAROMIYA.

Разом з треком YAROMIYA випускає і яскраве відео, яке влучно поєднується з новим синглом. Екранізувати нову пісню вдалося дуже романтичним та жіночним образом співачки, а також в міру драйвовими, але чуттєвими танцювальними зв’язками героїв відеороботи. Пари у кліпі, ніби відображають хаотичність та різноматність людських стосунків та яким буває кохання.
Слухайте на всіх платформах та переглядайте відео на офіційному YouTube каналі YAROMIYA.