БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та ZLATA OGNEVICH представили кліп на пісню «Народжені вільними»

«Народжені вільними» - дуетна робота гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та співачки ZLATA OGNEVICH. Пісня про силу та міць українського народу, про бажання усіх українців бути вільними та незалежними. 

Прем‘єра синглу відбулась до найважливішого свята для кожного українця - Дня Незалежності. 

Пісня наповнена зворушливістю і глибиною. Вона дає віру в Перемогу та надихає рухатись тільки вперед до незалежного майбутнього нашої Держави.

«Це пісня про нас: вільних, сильних та непереможних. Вона про тих українців, які ніколи не будуть миритися з несправедливістю і завжди будуть виборювати свою свободу, будуть йти до останнього заради Незалежності», - поділилась ZLATA OGNEVICH. 

 «Пісня «Народжені вільними» не схожа на творчість БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, та і не схожа на пісні Злати. Це щось зовсім інше - те, у чому ми поєдналися. А найголовніше – вона має сильний месседж, який ми хочемо донести до кожного українця. «Народжені вільними» – це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей», - поділився фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець. 

Пісня має концептуальний характер та поєднує у собі елементи року та поп-музики. Зйомки відео відбулись в працюючому кам’яному кар’єрі, який є відображенням сили та міці. 

Місце для зйомок артисти вибрали неспроста. На таку локацію наштовхнула робота видатного українського письменника Івана Франка «Каменярі»: «Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод

Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, Бо вам призначено скалу сесю розбить.»

Саме скелі у вірші Франка були символом несправедливості, які бороли сильні та могутні каменярі. Так і українці зараз – ведуть боротьбу за своє незалежне, вільне майбутнє.

"Народжені Вільними" вже доступна для прослуховування та завантаження на усіх музичних платформах: https://narodzheni.fanlink.to/vilnymy