Робота на фріланс-біржах стає все більш популярною. Не виходячи з дому, за допомогою біржі пошуку фрілансерів в Україні можна оформити запит на виконання завдання, або почати заробляти самому.
Статистика по фрілансу в Україні
1. Відзначається зростання оплати фрілансерських послуг. За проект платять +- 2000 грн; 2. Найбільшим попитом користуються програмісти і комп'ютерні дизайнери; 3. Середній дохід програмістів, що працюють на локальних ринках, 23000 грн, копірайтерів-14000 грн; 4. Найбільш затребувані послуги фрілансерів в PR, маркетинговій сфері, телекомі, IT.
Найбільші інтернет-майданчики для українських фрілансерів
Kabanchik - онлайн сервіс, що пропонує різноманітні послуги, в тому числі і фрілансерські. Сервіс пропонує систему виведення оплати через карту, прив'язану до профілю.
Застосунок для фрілансу
Freelancehunt - 70% співробітників українці. Розрахунок проводиться за системою» Сейф", коли замовник визначає проект і, заморозивши грошові кошти до завершення роботи, вибирає виконавця.
Freelance.ua - працює пріоритетно з українськими фрілансерами. Замовлення проводяться як за "безпечною угодою", так і без неї з комісійним відсотком за виведення грошових коштів.
Upwork - одна з найбільших міжнародних фрілансерських бірж. Співробітники підбираються дуже скрупульозно: реєстрація включає заповнення профілю, модерацію, відеозапис про себе та іншу інформацію. Роботи мають високу оплату. За даними 2019 року Upwork публікував дані про ставки в розмірі 215 доларів на годину. Особлива система оплати включає валюту біржі-коннекти. Пропорційно сумі договорів співробітники виплачують комісійний збір.
Lemon.io співпрацює тільки з українськими фрілансерами, пропонуючи проекти закордонних замовників з США, Австралії, Ізраїлю, Європи. Обов'язкова вимога, що пред'являється до співробітників-знання англійської мови і відповідність всіх вимог професійних компетенцій, виявлених в ході скринінгу на hard skills.
Fiverr - Ізраїльський майданчик з незвичайним способом оплати, що включає базовий, стандартний і преміальний пакети. Fiverr стягує 20 відсотків комісії.
За допомогою програми шукають нові завдання, керують ними, фільтрують замовлення, миттєво реагуючи на пропозиції. Надається можливість обговорювати деталі замовлення в чаті.
Для того, щоб стати фрілансером на Кабанчику, досить тільки пройти реєстрацію в додатку або на сайті Kabanchik.ua.
Знайти роботу фрілансера в Україні не складно, головне - поставити таку мету.