DEMCHUK запропонував руку й серце коханій у новому синглі «Вічність»

Співак DEMCHUK презентував нову пісню, в якій освідчується коханій дівчині та милується нею у «білому кольорі».

Серця, пронизані стрілою Купідона та нестача вічності разом — про це співає DEMCHUK у новому синглі «Вічність». Саме у цій пісні ліричним героєм виступає сам співак, адже новий романтичний трек — це справжнє зізнання в щирих почуттях коханій.

У своїх соцмережах DEMCHUK ще жодного разу не афішував ім’я чи обличчя дівчини, проте його серце зайняте і в житті артист має серйозні відносини. Саме про них він і співає у синглі «Вічність»: «Її дотики руйнують мій простір», «Зупинилося життя, коли ти поруч» та «Нам не вистачить часу на всіх годинниках». 

«В мене є кохана дівчина, яку загоїла всі мої сердечні шрами. Я точно можу сказати, що зараз мені дуже пощастило з коханням. Якби треба було пережити усі чорні смуги, я б не думав ні секунди і просто все повторив»,— розповів DEMCHUK.

Неспішні гітарні акорди та ніжний вокал співака створюють оду щирому коханню. Саме така синергія чуттєвого вокалу, поп і R&B музики та почуттів точно стане новою улюбленицею закоханих пар на весіллях. 

Нещодавно DEMCHUK став членом експертної ради Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023, доєднавшись до прослуховування фіналістів лонглиста. Разом зі співаком KHAYAT, композитором Євгеном Хмарою та музичною продюсеркою Світланою Тарабаровою, DEMCHUK обрав 5 фіналістів, які змагатимуться за право представити Україну на Дитячому Євробаченні-2023.


Романтична пісня DEMCHUK «Вічність» вже доступна до прослуховування на всіх музичних платформах:  https://demchuk.fanlink.to/vichnist