Diana Gloster написала пісню «мовою ворожнечі»

У День свого народження Діана Глостер, співачка та авторка пісень, презентує новий провокаційний та іронічний трек «Лічилочка». Цією піснею співачка хочу об’єднати усю країну, бо через саркастичний та зухвалий текст трек стане ідеальним саундтреком до «бавовни», яка зараз лунає на усіх окупованих українських територіях. Діана народилася у Криму, а дитинство провела у Луганську, тому ця пісня – це більше, ніж просто творчість, це – крик душі. 

«Ця пісня - крик душі кожного українця, який втомився вже від цієї несправедливості, ненависті та жорстокості «руського міра». Я сподіваюсь, що «Лічилочка» буде підіймати бойовий дух і об‘єднувати всю країну від сходу до заходу, від Полісся до Криму. Адже «мине війна, і пролуна ПЕРЕМОГА!», – поділилася співачка.

Трек співачки видався настільки прямолінійним та жорстким, що Instagram видалив усі сніпети треку, а TikTok видалив аккаунт артистки, який, пізніше вдалося відновити. Попередні твори Діани відзначаються ліричною глибиною текстів та мелодійністю звучання акордів, але «Лічилочка» - це новий та неочікуваний крок на творчому шляху артистки.

 Паралельно з новим треком на YouTube каналі Діани вийшло лірик-відео до «Лічилочки», у якому зібрані ролики, які знімають та викладають у мережу військові. Навіть паралельно з важкими боями наші хлопці та дівчата з ЗСУ не втрачають оптимізму та наснаги і знімають відео, як вони танцюють та розважаються.

«Я присвятила цю пісню нашим відважним захисникам і захисницям ЗСУ, які кожну мить цієї жорстокої війни боронять нашу землю і дають нам можливість продовжувати життя та працювати на своїх фронтах!», – додала Діана.

«Лічилочка» вже доступна на всіх цифрових майданчиках.