Дитячі змагання “Хто перший”: більше сотні дітей, співаки PARFENIUK і SHADU, олімпійський чемпіон Жан Беленюк

17 та 18 червня Run Ukraine в рамках спортивно-розважального змагання “Хто перший” об’єднала зірок, зокрема олімпійського чемпіона Жана Беленюка, співака  PARFENIUK та, звісно, маленьких супергероїв. Діти змагалися, щоб разом із Благодійною організацією “Запорука” закрити збір коштів для 11-річного Василя Давидюка, якому необхідний ендопротез.


Учасниками стали хлопці та дівчата двох вікових категорій — 8-10 та 11-12 років. Маленькі атлети проходили змагання у форматі OCR та паркуру, долаючи різні випробування, які вимагали від них сили, кмітливості та спритності. Шалені емоції, драйв, спілкування з однодумцями, командний дух та купа позитиву заполонили простір. Кожна дитина демонструвала свої навички, характер та витримку, щоб виграти.

До проєкту доєдналися: олімпійський чемпіон Жан Беленюк, співаки SHADU та PARFENIUK, керівниця департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, блогерка та стилістка Чара Хорив, а також тіктокерка СІМБОЧКА. Для кожного учасника капітани стали наставниками, які підтримували та не давали здатися, коли щось не виходило. PARFENIUK під час трансляції зазначив: «Підтримувати малих потрібно, сьогодні це важливо, тому я і долучився до цього заходу». 


Жан Беленюк у своєму зверненні до дітей промовляв: «Бажаю, щоб кожен пройшов цю смугу перешкод і отримав насолоду від процесу, адже це —  найголовніше, а також щоб переміг найсильніший»


«Це перші змагання для дітей в Україні подібного формату. Конкуренція на смузі перешкод, емоції дітей, батьків, глядачів підтвердили, що формат вибрано правильно, а подія була цікавою. Вдячні партнерам, що долучилися. Без них було б зовсім важко. Вони ризикнули з ними разом.

Ми вже плануємо наступний проєкт Хто перший, який має відбутися восени. Подібні змагання загартовують характер, вчать дітей не здаватися, закладають правильні орієнтири — це саме те, що зараз потрібно» — підбив підсумки події Іван Третьяков, організаційний директор  Run Ukraine.


Співорганізатором проєкту став департамент молоді та спорту КМДА. У віковій категорії 8-10 років серед хлопців переміг Павло Шевченко: «Я впорався і пройшов у суперфінал, попри те, що були сильні суперники та складна смуга перешкод. У майбутньому я хочу повʼязати своє життя зі спортом і стати футболістом».

Переможницею у категорії 8-10 серед дівчат стала Дарина Гоч. У категорії 11-12 першими стали Аріна Рішкевич та Артем Фомінськой.


Отож, ці незабутні змагання не лише посприяли популяризації спорту і здорового способу життя, а й створили міцні зв'язки між дітьми, які разом долали складнощі та прагнули перемогти.