Дівочий маніфест від співачки YAROMIYA - «Не така»

Співачка YAROMIYA презентує пісню про унікальність дівчат - «Не така». Маніфест всіх дівчат у якому кожна зможе побачити себе: «Не така як усі, для тебе незвична». 

«Останнім часом тема унікальності та недоторканності дівчат стала навпрочуд актуальною. Мені дуже хотілось підкреслити особливість кожної дівчинки. Нехай «не така» стане саундтреком вашої жіночності!» - розповіла YAROMIYA. 

Свіжий та динамічний саунд незмінно створювався у тандемі з саундпродюсером Мар’яном Гловяком. 

Окрім пісні співачка запустила флеш-моб у Tik Tok з хештегом #не_така, де дівчата мають змогу підкреслити свою «родзинку» та остаточно закрити гештальт своїх комплексів. У флеш-мобі взяли участь і відомі блогери. 

«Пропоную вам зняти всі маски, відкинути всі фільтри та бути собою, бути справжньою. Дівчатка, обирайте себе і ніколи не забувайте, ви у себе одна!» - прокоментувала YAROMIYA. 

Разом з треком YAROMIYA показала і яскраве відео у досить-таки новому амплуа. Нетипова love story, яка може відгукнутись багатьом. Режисером кліпу виступив відомий кріейтор - Володимир Шурубура.

Дивіться новий кліп, знімайте відео під звук «Не така» та обов’язково завантажуйте нову пісню на улюбленому музичному майданчику!