EL Кравчук презентував новорічний сингл “Різдвяний рай”

Через війну наше життя сповнене важких і зрозумілих відчуттів, однак зимові свята створені для того, щоб трохи потішити нас та допомогти повірити у дива. Саме таку місію вирішив втілити у життя EL Кравчук і записав свою першу, за 30 років кар'єри, різдвяну пісню.

Перша версія пісні була створена ще у 2017 році й звучала у стилі pop-funk, однак тоді так і не була видана офіційно, артист разом із командою та DJ з Норвегії вирішили створити нову танцювальну версію пісні та підняти настрій і дух українцям цієї зими.

Автором віршів для пісні виступив поет Костянтин Гнатенко, який у 90-х роках написав вірші для таких хітів EL Кравчука, як “Доля” та “Вогонь”, а мелодію створив композитор Майкл Некрасов.


“Різдвяний рай - це мій подарунок всім слухачам, тому що найкращий презент від артиста - це гарна пісня, яка повинна дарувати відчуття тепла, обіймів та гарного настрою”, - зазначив співак.

Водночас артист закликає шанувальників не розслаблятись, оскільки разом із поетом-піснярем Борисом Гриньовим вже готує кілька музичних новинок на початок 2024 року, зокрема переосмислення хіта “Голлівуд”.

“Ми всі в душі діти, і всі хочемо дива та перемоги. Тож нехай наша загальна та особиста перемога настане якомога швидше - це моє новорічне бажання”, - підсумував EL Кравчук.