Фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна» доступний на MEGOGO вже завтра

Вже 4-го травня на MEGOGO ексклюзивна рання премʼєра фільму Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна». Документальна стрічка — спроба показати події в Україні під іншим кутом, через взаємини людей та тварин, які стали свідками і жертвами цієї війни. Режисером та сценаристом виступив відомий журналіст і тревел-блогер Антон Птушкін, який має за плечима численні успішні проєкти.

Фільм ставить перед глядачем важливі питання про людську природу та моральні цінності в умовах війни. З початком повномасштабного вторгнення безліч українців опинилися в складних умовах, змушені були залишити свої домівки, не встигаючи забрати навіть найнеобхідніше. Проте, однією з найбільших проблем стало питання про залишених тварин, які, також як і їхні господарі, опинилися на межі виживання.


«Ми, наші улюбленці та війна» – це детальне відображення цієї проблеми через призму життя та долі тварин під час війни. Птушкін працював над проєктом півтора року, привертаючи увагу як української, так і міжнародної аудиторії до актуальної теми.

Фільм, знятий в копродукції України та Канади, став не лише першим повнометражним фільмом Птушкіна, а і його першою роботою, яка не буде доступна на YouTube. З 4 квітня він стартував у кінотеатрах, отримавши за перший вікенд неймовірний успіх для української документалістики — фільм зібрав у національному прокаті 2,3 млн грн, що є рекордом для документального кіно. За цей період стрічку переглянули близько 13 440 глядачів. Дистриб’ютором фільму виступила компанія Green Light Films.