Гурт KALUSH випустив спільну пісню зі співачкою KRUTЬ та лірик відео до неї

Гурт KALUSH та співачка KRUTЬ анонсують випуск спільної пісні "Десятка". Пісня є виразом справжньої дружби, кохання та відданості.

“Йо, "Десятка" — це пісня про дружбу та взаємопідтримку, про те, як важливо мати людину, якій ти можеш довіритися, хто в любу ситуацію, у будь-який час, підтримає тебе. Ми знаємо, що ви дуже чекали цей фіт з KRUTЬ, тож let's get it!”, – коментує нову пісню Олег Псюк.


Новий сингл поєднує в собі теплі спогади співачки Марини Круть про легендарне кафе “Десятка”, що в Івано-Франківську, ліричний реп у виконанні Олега Псюка, енергійні ламані ритми та живу бандуру.

“Пісня була написана у 2021 році. Вона просто виникла за 15 хвилин, так трапляється завжди, коли до мене приходить натхнення. Це реальна історія з мого особистого життя, про справжню дружбу й місце, до якого я відчуваю неймовірно велику любов – кафе «Десятка». Це справжнє кафе в Івано-Франківську, яке добре відоме любителям поїздок в Карпати. Маю тільки найтепліші спогади про це легендарне місце, адже воно асоціюється у мене з горами. І я бажаю кожній дівчині мати такого друга, який в будь-якій ситуації допоможе подолати різні життєві труднощі. Дружба завжди перемагає”, – коментує Марина Круть.

Марина Круть, відома як KRUTЬ, — талановита українська співачка і авторка пісень, яка здобула прихильність шанувальників своїм неповторним голосом та глибокими текстами пісень, і, звичайно бандурою, яка є невід'ємним учасником кожної композиції. KALUSH – український гурт, який задає тренди в сучасній музичній індустрії та радує шанувальників яскравими колабораціями. 

Запрошуємо насолодитись звучанням нової пісні "Десятка" від KALUSH та KRUTЬ, яка вже доступна на всіх музичних платформах.