ХТО ПЕРШИЙ: RUN UKRAINE ОБ’ЄДНУЄ СУПЕРГЕРОЇВ ТА ЗІРКОВИХ НАСТАВНИКІВ

Run Ukraine за підтримки департаменту молоді та спорту м. Києва проводить змагання «Хто перший» для того, щоб популяризувати активний спосіб життя серед дітей та мотивувати юних спортсменів до нових звершень, нових цілей. 

Реєстрація на захід безкоштовна та відкрита за посиланням: https://kids.runukraine.org 

Зареєструвати дітей можуть батьки на сайті заходу до 30.04 (https://kids.runukraine.org).


Проєкт складається з 2-х етапів: онлайн та офлайн формату.
Перший етап — відбір учасників за критеріями фізичної підготовки — проходить в онлайн-форматі з 18 до 30 квітня. Діти мають виконати набір спортивних вправ на швидкість, записати тренування на відео та надіслати його організаторам.
Другий етап відбувається в офлайн-форматі і передбачає формування 2-х команд і пройде 6-7 травня у Києві.

Кожна команда має свого капітана-наставника, який надихає під час заходу. Лідери команд — це відомі спортсмени, зірки та блогери, що власним прикладом можуть заохочувати молодь до нових звершень.

І сьогодні вже відомі імена зіркових наставників, які вже готові підбадьорювати учасників команди.

1. Міс Україна Всесвіт 2021 Анна Неплях.

2. Співачка TAYANNA.

3. Багаторазовий чемпіон світу та Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

4. Співак PARFENIUK.

5. Медійник Олександр Барабошко.

6. Керівниця департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

7. Футбольний коментатор Роман Бебех.

Обов’язково уважно слідкуйте за анонсами @runukraine_org, щоб не пропустити деталей події!

 6-7 травня – 2-й етап змагання, який проходитиме в Києві ТРЦ “Respublika Park”.

Наша команда вже 13 років працює над популяризацією масового спорту в Україні. Кожного року ми проводимо найбільші бігові заходи країни та залучаємо все більше і більше громадян до активного способу життя. У рамках кожного нашого заходу ми проводимо безкоштовні дитячі старти, аби залучати молодь та дітей різного віку до розвитку бігової культури. Формат заходу “Хто перший” передбачає розвиток командного духу у дітей шкільного віку та мотивації до спортивних звершень, які дають впевненість та роблять тебе сильнішим, витривалішим і кращим, ніж ти був вчора. Важливо, щоб у такий важкий час наша молодь долучалася до спорту та знаходила опору у самих собі. Орієнтувалася на себе та прагнула до нових вершин” — зазначає організатор Іван Третьяков. 

Другий рік триває війна в нашій країні. Київ став не просто серцем України, а прикладом незламності для всього світу рік тому. Тому маємо і надалі тримати планку найкращих, тих хто веде за собою. Цей проєкт націлений на наше молоде покоління, на те майбутнє, яке ми можемо створити вже зараз, вклавши в нього правильні сенси та цінності. Спорт — шлях до виховання тих, хто буде діяти, брати відповідальність і не боятися робити. Саме такі заходи зможуть показати дітям, що бути проактивним, займатися спортом — це круто, це саме твій шлях до пошуку себе” — Юлія Хан, директор Департаменту молоді та спорту м. Києва.

“Хто перший” створила команда Run Ukraine за підтримки департаменту молоді та спорту м. Києва. Участь у заході безкоштовна.

Довідка:

Run Ukraine — організатор наймасштабніших спортивних заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.