ХТО ТАКІ МАРВЕЛИ?

Marvel Studios представляє фільм «Марвели», 33-й фільм кіновсесвіту Marvel. «Марвели» – це продовження касового феномену 2019-го року «Капітан Марвел», який познайомив глядачів з абсолютно новою пригодою з Брі Ларсон у ролі Керол Денверс. Вона стала першою самостійною жіночою героїнею кіновсесвіту MCU. 


«Капітан Марвел», 21-ий фільм MCU, став важливим доповненням до кіновсесвіту. «Капітан Марвел» вивів на великий екран першу головну героїню та розширив космічні горизонти всесвіту. Героїзм Керол Денверс надихнув Ніка Ф'юрі на створення ініціативи «Месники» та направив його на пошуки таких героїв, як вона, які могли б оберігати Землю, і які згодом стали Месниками.

Фільм презентує найбільшу картину космічного всесвіту Marvel, яка коли-небудь була зображена. З'являються локації та нові персонажі, які оспівують усі найдивніші та найзагадковіші грані фантастики. У фільмі «Марвели» студії Marvel знялися Брі Ларсон, Семюел Л. Джексон, Заві Ештон, Іман Веллані, Тейона Перріс, Моган Капур та інші.

У «Марвелах» Капітан Марвел випадково розпочинає космічну пригоду, в якій багаторічна одиначка буквально звʼязується з двома новими обличчями MCU – місцевою підліткою-героїнею Камалою Хан та науковицею-капітаном Монікою Рамбо. 

Камала Хан, яку зіграла Іман Веллані, була представлена в серіалі Disney+ «Міс Марвел» від Marvel Studios. Моніка Рамбо, яку на екрані зобразила Тейона Парріс, була присутня в іншому серіалі від Marvel Studios, «ВандаВіжен». Усі вони перебувають у різних місцях: Керол буквально блукає в космосі, Моніка розпочала нову кар'єру астронавта, а Камала Хан стала місцевим супергероєм Джерсі-Сіті. Але коли їхні сили переплітаються, все змінюється.

Марвели пов'язані між собою, а це означає, що кожного разу, коли вони використовують свої сили одночасно, вони міняються місцями. Це об'єднує їх і тримає разом, доки вони не розберуться, адже кожен з них повинен вміти використовувати свої сили. Тепер у Керол є команда, подобається їй це чи ні.

Квантова заплутаність займає трохи часу, щоб зрозуміти її. Марвели міняються місцями між собою. Це можуть бути різні галактики, різні планети – відстань не має значення. Для Керол це складно, адже вона вирішила працювати на самоті, тому що втрачати близьких занадто боляче. На спільному шляху героїні багато дізнаються про дружбу, дім і один про одного.