«ІНШІ МИ»: лірична душа KOLA презентувала нову пісню про цінність змін у житті людини

21 квітня вийшла нова композиція ліричної душі KOLA під назвою «Інші ми». Ця пісня про зміни, які відбуваються в житті кожної людини, у глобальному світі в цілому, та важливість їх сприйняття.

Розвиток технологій, діджиталізація та поява штучного інтелекту сильно впливає на життя, гостро відчувається швидкоплинність часу. Вирій подій дає свої ознаки, в життя приходять нові люди, хтось навпаки з нього йде, з’являються нові можливості, знецінюються раніше важливі речі. Головне завдання кожного – гідно реагувати на зміни, зберігати внутрішній спокій та свою особистість. Пісня «Інші ми» закликає цінувати те хороше, що трапляється впродовж життєвого шляху, бути вдячним долі за людей, з якими виникає бажання будувати плани, дивитися з надією у майбутнє. 

«Сьогодні ми цінуємо один одного і не розкидуємося словами, як раніше, бо кожне слово – це зброя. Ти не тільки дуже цінуєш людину, її погляд, почуття і не тільки фільтруєш погані слова, але й намагаєшся казати якомога більше добрих слів та слів кохання. Бо слова насправді дуже важливі, так само як і дії, це щастя, коли слова не розходяться з діями. Кожен з нас в змозі створювати взаємини, побудовані на повазі, коханні та цінуванні кожного подиху людини

Взагалі світ став іншим сьогодні, все життя переходить у якусь віртуальну реальність, до речі, саме тому ми і використали ШІ у відео, бо раніше навіть уявити не могли про таке. Змінилось все, не тільки люди, але найголовніше – це не загубити себе у вирі подій, залишатися хорошою людиною, контролювати емоції, розвиватися і не забувати про реальне життя, відкладати частіше телефон та проводити більше часу з рідними»,  – прокоментувала прем’єру співачка. 

Динамічний характер біту не нівелює ніжність та глибину композиції. Контраст притаманного KOLA ліричного виконання з ритмічним супроводом надає пісні особливого нового звучання.