JULIK і ЗАЛІСКО презентували пісню на прохання військових: «Хлопці підемо»

Український співак Юлік та Заслужений артист України - Заліско після спільного, благодійного туру презентували бойовий трек «Хлопці підемо»!

«Хлопці підемо» - українська, стрілецька пісня яка була створена у 1915 році, саме вона була присвячена боям на горі Маківці. Історія повторюється, адже російська агресія застала Україну вкотре.

«Рівно 108 років тому, з 29 квітня до 4 травня 1915-го, тривали бої за гору Маківку між Українськими Січовими Стрільцями та російськими військами. Пісня, присвячена героїчному бою за гору Маківку, була написана бійцями легіону Українських січових стрільців у першій світовій війні. Бої за Маківку навесні 1915-го мали велике стратегічне значення у війні на Карпатсько-Галицькому напрямку. А перемога Українського легіону на горі Маківці над російськими військами, що мали чисельну перевагу, не дозволила росіянам подолати Карпатські хребти та вийти в долину для наступу на Будапешт та Відень! І  саме зараз, рівно 108 років потому, виходить наш варіант цієї переможної пісні. Перемоги нам і Слава Україні!» - зазначає Заліско.    

Над піснею артисти працювали понад місяць, адже постійні гастролі не дозволяли завершити її до кінця.

«Ідея створення дуету виникла коли ми були за кордоном із благодійними концертами. Хлопці з передової, у яких ми виступали завжди просять чогось веселого та бойового, для підняття духу. Так і виникла ця творча співпраця, ми розуміємо що культурний фронт також дуже важливий, особливо, що ми співаки можемо піснею розрадити та підняти настрій», - коментує JULIK

 «Хлопці підемо» вже отримали схвальні відгуки від наших героїв, які проходять реабілітацію в одному із медичних закладів, де Юлік і Заліско напередодні прем’єри виступали! Нехай ця пісня і справді стане переможною для всіх нас!

Рядки із пісні:

           «Хлопці, підемо, боротися будемо,

             За Україну, за вільнії права й державу!!!»