KAZKA та Tricky Nicki задають тренди в TikTok і презентують спільний трек «не та Любов»

Саша Заріцька продовжує творчі експерименти із зірковими тіктокерами та ділиться лайфхаками, як органічно зростати на найпопулярнішій платформі у світі. 

Понад мільярд прослуховувань на двох — і це не єдине, що об’єднує репера й тіктокера Tricky Nicki та гурт KAZKA. Артисти зміксували свої таланти й створили спільний трек «не та Любов», який неодмінно стане хітом цього літа й підкорить тренди TikTok.

Фронтвумен KAZKA Саша Заріцька та Tricky Nicki познайомились на фестивалі 2 роки тому й відтоді планували колаборацію. Після довгих обговорень вони вирішили записати відверту пісню про нерозділені почуття та власні пережиті емоції:

«Ми знаємо, наскільки відносини можуть бути болючими, тому віримо, що «не та Любов» знайде відгук у серцях багатьох людей, які пережили подібний досвід. Рядки пісні стануть нагадуванням про те, як важливо бути чесним із собою та іншими», — розповідає Tricky Nicki.

Між тим, саме завдяки TikTok Саша Заріцька познайомилась із творчістю Tricky Nicki та багатьох інших крутих молодих виконавців. Артистка в щирому захваті від цієї платформи, бо вона  відкриває перед музикантами чимало можливостей і, головне, дозволяє їм органічно зростати й збирати величезну аудиторію. Наразі KAZKA активно займається розвитком свого тіктоку, використовуючи найефективніші інструменти:

«Обожнюю ТікТок, бо в ньому завжди відбувається двіж. Там я знаходжу натхнення, слухаю купу нової музики, знайомлюсь із цікавими творчими людьми тощо. І зараз це єдина платформа, де можна збирати мільйони переглядів без рекламних бюджетів. Ну а щоб краще розумітися на трендах і створювати дійсно вірусний контент, я користуюсь унікальною тулою для органічного зростання в соцмережах GROMUS.AI, що базується на штучному інтелекті. Дійсно класний сервіс, який точно пришвидшить просування нашого треку та виведе його в тренди», ділиться Саша Заріцька.

Слухайте трек та вчіть слова цього літа він лунатиме геть скрізь!