KHAYAT презентував саундтрек і музичне відео до фільму «Я, «Побєда» і Берлін», знятого за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

Український виконавець KHAYAT презентував кавер-версію пісні «Побєда-Транс», яка стала саундтреком пригодницького роуд-муві «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами повісті легендарного Кузьми Скрябіна. Довгоочікувана премʼєра картини в кінотеатрах відбудеться вже 14 березня. 
KHAYAT не просто переспівав культовий трек, а наповнив його новими фарбами, і заміксував з особистим фірмовим звучанням!  

«Кузьма Скрябін зробив величезний внесок не тільки у розвиток музичної індустрії в Україні, а і для розвитку національної свідомості, тому робота над його кавером для мене за честь. Головною задачею було зберегти цей безтурботний вайб і певну шаржовість автора, загорнувши їх у свій фірмовий фантик, якщо можна так сказати. Але разом з тим, це і відповідальність, бо, наприклад, переспівати всіма залюблений хіт це одна справа, а дати нішевій пісні друге життя це однозначний виклик. Спочатку я дійсно хвилювався, але зараз, чуючи коментарі близького оточення Кузьми, впевнений, що йому цей кавер би точно сподобався і це для мене найголовніший показник позитивного творчого результату» - каже KHAYAT.

Антон Пільноватих, режисер музичного відео, відомий співпрацею з багатьма топовими українськими артистами: «Головною фішкою стало «магічне» авто. Ми прагнули створити для глядача таку реальність, в якій він точно зрозуміє, чому за це авто колекціонер віддав новий мерс. Для KHAYAT це був доволі незвичний образ, але він впорався на всі 100%. Вірю, що ця пісня та відеоробота відгукнуться глядачеві і максимально занурять глядачів в атмосферу подорожі Кузьми».

Важливим етапом у створенні відео стала співпраця творців фільму і KHAYAT з великими гравцями бізнесу - мережею супермаркетів "Сільпо", зокрема - з Радіо "Сільпо", а також з давно відомою українцям глобальною технологічною компанією Mastercard. Ця потужна колаборація підтримує фільм, творці якого своєю чергою відраховують прибутки фільму, отримані від українських кінотеатральних зборів, у Фонд Кузьми Скрябіна для перемоги нашої держави.

Дізнавайся новини першим! Долучайся до сторінок фільму у соціальних мережах: 

Instagram: https://www.instagram.com/yapobedaiberlinmovie

Facebook: https://www.facebook.com/yapobedaiberlin

"‎‎Я, "Побєда” і Берлін" — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий мерс. Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту - встигнути на виступ.

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.