Концерт, що «зашиває душу»: MONATIK зіграє просто неба в Osocor Residence

11 травня в Osocor Residence розпочинає літній сезон із масштабної зіркової події. Цього вечора в резиденції виступить просто неба артист і волонтер, який дає благодійні концерти на підтримку захисників та захисниць України, автор улюблених хітів, які зашивають душу, – MONATIK.

Одне із завдань концертів для артиста — музично-танцювальна терапія. Виступи MONATIK проходять за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. На кожен із концертів музикант запрошує воїнів-героїв, що перебувають на ротації, а також сім’ї військовополонених і волонтерів.

Протягом кожного з концертів додатково проводяться активності, спрямовані на збір коштів для допомоги нашим захисникам та захисницям. Травневий концерт в Osocor Residence не стане винятком. Частину прибутку з нього спрямують на потреби ЗСУ.


Уже майже два роки MONATIK не тільки дає благодійні концерти, а й постійно виступає на прифронтових та деокупованих територіях для захисників, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює Україну на всіх фронтах.

На території резиденції розташоване укриття. На випадок проблем з електрикою Osocor Residence має потужний генератор.

Завітайте на концерт просто неба, аби пройти власний сеанс музично-танцювальної терапії для ментального здоров’я та долучитися до збору коштів на потреби наших захисників.

Подія на Facebook

Квитки: https://event.qrcat.link/monatik-11-5