«Ліхтарики»: Михайло Хома (DZIDZIO) заспівав разом із незрячою дівчинкою-волонтеркою Анною-Марією

Відомий український співак Михайло Хома (DZIDZIO) зробив особливий подарунок на день народження 10-річній незрячій волонтерці зі Львівщини  Анні-Марії, подарувавши їй особливу пісню «Ліхтарики»

Анна-Марія надзвичайно обдарована дівчинка, яка, співаючи в храмах і на вулицях, зібрала понад два мільйони гривень на потреби ЗСУ за час полномасштабного вторгнення! Про потреби армії вона знає чимало, адже серед захисників її рідний брат. 

Михайло Хома розказав, що військові з передової надіслали йому посилання на новинний сюжет, де Анна-Марія розповідала про свою мрію – зустрітися з ним. Саме в день народження дівчинки Михайло Хома вирішив зробити для неї особливий сюрприз: не лише познайомитись, а ще більше – подарувати пісню «Ліхтарики». 

Коли вони зустрілися на студії звукозапису, Анна-Марія попросила Михайла Хому заспівати разом із нею, і той, звісно, не зміг відмовити.

Сьогодні Михайло Хома (DZIDZIO) та Анна-Марія презентують lyric-відео на пісню «Ліхтарики».

«На своїх социальніх сторінках я неодноразово писав, що Анна-Марія – надзвичайно обдарована, світла та смілива дитина. Пишаюсь її мужністю та прагненням допомогти. Співаючи в храмах і на вулицях, вона збирає чималі кошти  для ЗСУ. Анна-Марія – яскравий  вогник у темряві, який дає надію на світле й мирне майбутнє України. Підтримайте її своїми сердечками і розкажіть репостом всім про цю добру та щедру дівчинку, її самовіддану  волонтерську роботу », – коментує Михайло Хома (DZIDZIO)

Також співак окремо подякував Анатолію Безуху та студентам Київського національного університету культури і мистецтв: режисерці Вікторії Хомі, операторам Костянтину Гайдучику  та Михайлу Харпаку. 

«Ліхтарики» – це мелодія, що народжується зі щирого серця й несе в собі неповторну ауру добра. «Вона запалює нам світло, щоб бачити людей серед людей» – ці рядки стають не лише лейтмотивом пісні, а й важливою філософією, що закликає всіх українців до єднання та розуміння. Це сповідь про щирість, добро та безмежну любов до України.