«Любила»: Могилевська переспівала свій хіт 2000-х українською

До Дня Закоханих Наталія Могилевська представляє шанувальникам прем‘єру. «Любила»: улюбленому мільйонами хіту 2000-х співачка подарувала нове життя.

«Ця пісня була презентована слухачам ще в 2008 році. Кліп на той час ми знімали з Аланом Бадоєвим. Сьогодні я вирішила, що хочу подарувати їй нове життя! Я дякую долі, що подарувала мені людину, яка надихає мене на це, підтримує та оберігає.  Я співаю її українською: про кохання, почуття, які всі нам дуже потрібні саме у цей час!», - коментує співачка. 

До речі, у багатьох  інтерв‘ю Могилевська розповідала, що довго була самотньою, і саме війна подарувала їй чоловіка, з яким вона нарешті відчула душевний спокій.

«Він зі мною був в таких гарячих точках, куди ніхто з моєї команди не був готовий їхати. Він шалений, і я така сама. Ми познайомилися, коли допомагали евакуювати людей, дітей. Він дуже сильна людина. Хочу відкрити секрет: ми були знайомі 20 років. Я давно йому подобалася…».

Наталія Могилевська зі своєю командою увесь цей час надає гуманітарну допомогу, збирає кошти для ЗСУ та піднімає бойових дух українського народу. У 2022 вона провела понад 100 концертів у військових частинах, бомбосховищах, шпиталях та у метро. Також минулий рік подарував  Могилевській шанс стати театральною артисткою. Так народилися дві вистави «Я вдома» та «Доньки». Спектаклі мають шалений успіх у багатьох містах України. Продюсером виступила Нонна Кондрашова. 

Наступні вистави артистки: 

https://kontramarka.ua/ru/natalia-mogilevska-56999.html

https://kontramarka.ua/ru/vistava-donki-mogilevska-77982.html