«Любов увійшла в чат — а я вийшла»: співачка Геля Зозуля випустила нову пісню «І ось»

Геля Зозуля яскраво увійшла в поп-сегмент української музики. Її щирі, відверті пісні, в яких дівчина співає не про абстрактні образи, а про зрозумілі кожному українцеві почуття, знайшли велику кількість прихильників в соцмережах. У найпопулярніших коментарях під дописами співачки слухачі не приховують свого захоплення від того, що нарешті хтось взявся розкрити глибину жіночої натури. 

Попередня робота виконавиці, «Наробила лиха», стала хітом в Тіктоці ще до свого офіційного релізу. Новий трек «І ось» — не став виключення: шматочки з пісні вже гуляють мережею та стають основою для мемів, які створюють прихильники таланту Гелі. 

Музичні оглядачі, коментуючи творчість Гелі Зозулі, інколи називають її стиль «шансоном здорової людини». І в цьому є доля правди. Співачка в своїх інтерв’ю не приховує, що на неї в дитинстві дуже вплинув батько, який постійно слухав шансон за кермом автомобіля. У своїх творчих пошуках Геля дійшла до жанру авторської поп-пісні, в якому вона виконує свої пісні, засновані на реальних подіях. Наприклад, трек «І ось» — ідеальний підсумок літніх курортних романів та закоханностей, що поступаються місцем осінній меланхолії. 

Геля Зозуля: «Я вже давно зрозуміла, що живу в такому собі серіалі. Є в ньому місце і драмі, і комедії — всього потрошку. Осінь — це традиційно меланхолійна пора року, коли трохи тверезієш від літніх почуттів, якісь скороминущі історії закінчуються, і ти гостріше відчуваєш власну самотність. На землі живе 8 мільярдів людей, але знайти «свою людину» — дуже важко. Ось про це все моя нова пісня «І ось» — думаю, багато хто в ній пізнає самих себе. Навіть чоловіки! Бо це універсальна історія».