М'ЯТА та Asya Protsiv презентують пісню «Любіть життя» про важливість зберігати своє дитяче «я»

Популярна співачка МʼЯТА та голос українського дитинства Asya Protsiv презентують спільний трек «Любіть життя». Ця пісня - меседж до кожного насолоджуватися життєвими дрібничками, які і створюють памʼятні моменти у нашому житті.

«Ніколи не потрібно боятися повернутися в дитинство,  Тому що дитинство, це перші почуття, перші досвіди та радощі. І навіть вперше впасти, зовсім не боляче. Ця пісня поєднує два відчуття дорослих і дітей: вони такі різні і такі водночас однакові. В Асі, я побачила своє відображення, а головне, велике бажання співати та творити. Творчість не має кордонів», - прокоментувала МʼЯТА. 

Для Asya Protsiv пісня «Любіть життя» - перша у її творчій карʼєрі. Проте дівчинка вже встигла стати популярною у TikTok завдяки своєму яскравому волоссю. Юна виконавиця говорить, що неймовірна щаслива заспівати разом з МʼЯТОЮ та подарувати цей трек українцям.

«Ця пісня мені дуже подобається, вона - наче сонечко у небі, де немає хмаринок. Наче гімн прекрасного безтурботного життя»,  - говорить Asya Protsiv.

У відеороботі розповідається про дитинство як один з найсонячніших періодів життя людини. За сюжетом МʼЯТА та Asya Protsiv наче були віддзеркаленням одна одної у різному віці.