Знайти себе: Нова пісня Макса Барських уже в музичному просторі країни

Разом із синглом співак презентує кліп, знятий у самому серці сучасного Києва 

Кожна пісня українською мовою виконавця знаходить свого слухача не лише в межах України, а й за кордоном. Це підкреслюють перші концерти в рамках міжнародного тура Барських, розпочатого в Польщі, де об’єднавшись, тисячі глядачів, українців та поляків, співають в унісон усім знайомі хіти: «Буде весна», «Мамо, не плач», «Dont Fuck With Ukraine»,  «Чекай мене», «Небо», «Римую» та інші. 

У коментарях під публікаціями у соцмережах артиста шанувальники відмічають його щирість та 100 відсоткове попадання в емоцію, передану в тій чи іншій композиції. Саме це і є чи не ключовим елементом успіху багатьох  його треків.

Макс Барських: “Я чітко розумію про що співаю, тому що переживаю на власному досвіді всі ці рядки, знаходячись в Україні чи за її межами в рамках благодійних концертів. Колись всі ці пісні стануть спогадами про те, що нас, українців, хвилювало під час війни: яким був наш дух, як ми втомлювались, як знаходили сили та віру жити далі”. - коментує співак. 

Режисером відео до нової прем’єри став продюсер артиста Алан Бадоєв. У кліпі використовуються кадри з особистого архіва співака, відзняті на побутову камеру ще до початку війни. 

«Цю відеороботу ми присвятили Києву - незламній фортеці, яка вже майже півтора року є нездійсненною ціллю загарбників. Попри ракетні обстріли, блекаути, повітряні тривоги та нескінченні погрози це місто пульсує, його  серце нестримно сповнене жагою до життя. І саме це життя ми намагалися підкреслити», - коментує роботу Бадоєв.

Нагадаємо, що на честь синглу «Знайти себе» таку ж саму назву отримав і всеукраїнський тур Барських, який стартує вже 12 червня. Завдяки йому артист спробує допомогти своїм шанувальникам загоїти душевні рани й усвідомити власні прагнення та бажання.