«Міліметр» – романтична прем'єра від KOLA про сильне кохання

21 лютого українська співачка KOLA вперше у 2024 році порадувала шанувальників прем’єрою, випустивши романтичну, зворушливу пісню «Міліметр» про постійну необхідність відчувати коханого поряд.

У період шаленої закоханості здається, що без близької людини поруч, бракує повітря і захоплює почуття розгубленості. Саме про такі щирі й сильні почуття йдеться у новій пісні KOLA. «Міліметр» – це історія однієї жінки про сильне кохання. «Не відходь від мене ні на міліметр» – в наших реаліях кожна жінка тримає в голові саме цю фразу, адресовану коханому. Це бажання відчувати людину поряд весь час може бути знайомим багатьом, отже пісня, цілком можливо, стане гідним доповненням плейліста українців, що люблять висловлювати свої почуття через музику.


«Очікування на близьку людину, навіть протягом дня може здаватися нестерпним відчуттям, а якщо це очікування є вимушеним, бо близька людина не може бути поруч через обставини – кожна жінка відчуває безпомічність і все, що їй залишається, це чекати.

Це сповідь жінки, яка зізнається в шаленому коханні до чоловіка, в тому, що без нього вона відчуває себе незахищеною. Вона розповідає про те, як проходять її дні, які вона намагається заповнювати подіями, справами, залишається сильною, попри відстань з ним», – прокоментувала співачка нову пісню.

Творчість KOLA пронизана емоціями, щирістю та сильними почуттями. Її пісні викликають тепло на душі та повертають у миті найяскравіших переживань. «Міліметр» не є винятком і також занурює слухача у приємні мрії або спогади, змушує відчувати вплив справжнього кохання ще сильніше. Всі найзворушливіші емоції яскраво передані співачкою у відеокліпі, який було відзнято в притаманному KOLA стилі – стильно й романтично. Але найцікавішою деталлю відео є анонс співачки її майбутнього концерту у Палаці спорту 19 жовтня в день її народження.