Міша Крупін та гурт «КОРУПЦІЯ» презентували нову пісню «Фам Фаталь» про фемінізм.

“Корупція” потішили прихильників новою піснею “Фам Фаталь”.  Це пісня про жінок, які назавжди залишаються в серці. Про жінок, які не стоять “за” чоловіком, а власноруч керують своїм життям, знають чого вони хочуть, борються за свої права та досягають поставлених цілей. У наш час фатальною жінкою є і кожна українська героїня, яка захищає нас від ворога.  

“Особисто в моєму житті було багато таких фатальних жінок. Через яких я ледь не вмер. Я їх не розумів, дуже сильно ображався. Але зараз в мене інша думка. Я вважаю, що фатальні жінки - дивовижні. Саме тому ця пісня - це підтримка кожної жінки, яка може бути фатальною для іншою людини”, - ділиться музикант. 


Взимку минулого року Міша Крупін здивував новиною: він розлучається з дружиною. Чи вільне його серце зараз, музикант поки не зізнається. Однак, запевняє, що завжди у виборі леді свого серця, найперше звертає увагу саме на глибину внутрішнього світу жінки. 

“Зовнішня краса - це справа трендів. Фатальність точно не про це. Звісно, що ми звертаємо увагу на те, які у людини нігті, зуби, але коли ти починаєш спілкуватися, це все стає неважливим”, - відверто зізнається Міша Крупін. 

Цікаво і те, що завдяки штучному інтелекту було створено муд відео, де головна героїня - фатальна жінка, зображена у ролі статуї. У давньогрецькій культурі створення жіночої скульптури було символом найсильніших почуттів та можливість віддати данину її особливості, красі, граціозності та неперевершеним формам. Така жінка залишила свій слід не тільки в серце, але й навіки в історії.

З початком повномасштабної війни, це вже п’ятий реліз Міші Крупіна та гурту «Корупції». Успішними стали прем’єри треків “У нашому Місті”, “Світло”, “До краю світу”. Кліп на останню - зібрав вже понад 3 мільйона переглядів на ютубі. Відгукнувся прихильникам і трек “Білгород”, записаний із Сашою Чемеровим та Колею Сєргою.

До слова, почути живий виступ артиста можна буде вже зовсім скоро. Адже Міша Крупін та гурт “Корупція” готують серію благодійних концертів містами України у кінці серпня. А саме в в Одесі (5 серпня), Львові (12 серпня) та Києві.