Могилевська стала помічником святого Миколая Артистка закликає українців здійснити мрії дітей

Святий Миколай - свято на яке чекають всі діти. Ранок, який стає особливим не тільки для дітей, а навіть і для дорослих,   бо під подушкою на кожного очікує приємний подарунок. Наталія Могилевська прокоментувала наступаюче свято та закликала всіх не байдужих українців приєднатися до благодійної акції. 

“Давайте разом подаруємо нашим маленьким українцям свято!
Незабаром новорічні свята! І ми разом з БФ «Україна понад усе» вирішили розпочати акцію для дітей «Подаруй дитині свято»! Ми збираємо бокси на день Святого Миколая та Різдво. Ви також можете долучитися до цього збору або надіслати подаруночок для малечі, а ми вже покладемо його у бокс! Гостинці можете надсилати на адресу Нової Пошти (за доставку сплачувати не потрібно)!

Усі бажаючі, які хочуть приєднатися до благодійної акції разом з Наталею Могилевською та подарувати дітям іграшки, солодощі, речі, можуть оформити безкоштовну посилку Новою Поштою: 87 відділення, м. Київ (098) 070 71 11 Нерсесян Евгенія Юріївна. 

Нагаємо, нещодавно Могилевска представила шанувальникам нову музичну роботу “Я повертаюсь”. У своєму кліпі артистка показала кадри повернення українців додому. Могилевська відмітила, що особисто для неї ця пісня є поверненням до великої творчості. Артистка зазначає, що декілька років тому, був період, коли її погляд був направлений на внутрішні трансформації, було певне вигорання за 20 років успіху хітів та концертів, тому треба було все переосмислити. Саме вистава "Я вдома" стала першою ластівкою її переосмислення.