MONATIK в бомбосховищі зняв мистецький тизер до свого четвертого сольного альбому “Вічно танцююча людина” (дивитися анонс)

MONATIK випустив приквел до майбутнього відеокліпу “Вічно танцююча людина”, що стане початком нового розділу у творчості артиста та четвертого сольного альбому з однойменною назвою.  

MONATIK презентував приквел “Отже… Привіт”, яким анонсує вихід четвертого студійного альбому “Вічно танцююча людина”, а також тизерить свою майбутню відеороботу з однойменною назвою, прем’єра якої відбудеться 22 березня. 


Артист випустив відеороботу, в якій він з’являється перед глядачами в бомбосховищі місцевого театру, де він зачитав вірш. Саме тут, в перервах між виставами, концертами та щоденними справами, через повітряну тривогу оживає, на жаль, вже таке звичне життя для українців. Не дивлячись на постійні обстріли та ракетні атаки з боку росії, культурне життя в Україні продовжує жити та розквітати, а мистецтво живе всупереч тому, що його хотіли зламати. 

Основна ідея нового етапу у творчості артиста - це розвиток музичного та танцювального мистецтва всупереч всьому, що відбувається навколо, об’єднуючись з однодумцями, створюючи власне ком’юніті людей, з якими вам на даному етапі йти одним шляхом. 

MONATIK: “Я завжди вважав, що музика та мистецтво мають приносити суспільству користь та дарувати позитивні емоції. А у такі надскладні часи як зараз, я вбачаю в цьому особливу місію, адже нам цього дуже не вистачає. 

По-перше, музика об’єднує. На моїх благодійних концертах я постійно бачу скільки приходить сімей та людей різних поколінь. Це дозволяє зібрати нам ще більше коштів для наших захисників та захисниць, даруючи людям позитивні емоції та піклуючись про ментальне здоров’я. По-друге, на мою думку, музика має розвиватись та ставати на рівень цікавішою”.  

Також артист повертається до такого улюбленого його шанувальниками танцювального стилю в музиці. MONATIK вбачає, що мистецтво (будь це живопис, танець, вистава чи композиція) є тією метафорою, завдяки якій кожен з нас може поділитися зі світом історією, переживанням та горем кожного українця.