Музична айдентика від ARTEANA та MALIBASH: дуетний трек із етнічним кодом - “Полюбила”

Для обох артистів цей момент є знаковим: для Malibash - дебютна пісня, а для  ARTEANA - перший дуетний трек. 

Пісня “Полюбила” була записана у найромантичнішому місті - Парижі. Вона про найсильніше в світі почуття - кохання. 

“Коли любов приходить - серце не питає. Це почуття, яке прагне відчути кожен з нас. Воно як повітря, як джерело життя. Сьогодні ми мусимо берегти кохання у своїх серцях, бо тільки воно здатне вберегти нас. Але любов буває різна, іноді вона приносить неймовірне щастя, а іноді робить боляче до сліз. Саме про це наша нова пісня, яку ми вирішили подарувати всім закоханим”,  - розповідає ARTEANA. 

Єгор Malibash, для якого цей трек став дебютним, ділиться своїми відчуттями: “Для мене дуже важливо, які емоції я відчуваю, занурюючись у всесвіт кохання. Це цілий спектр почуттів не схожих ні на що інше. Все це наповнює нас, надає силу або дарує натхнення. Але іноді кохання змушує робити вибір і головне тут не помилитися. До речі, в творчості так само як і в коханні треба часто робити вибір. Для мене це дуже відповідальний крок, це моя перша пісня і вона дуетна, на мій погляд у нас все вийшло, але оцінку дадуть лише слухачі”.

В цій пісні ARTEANA показала свій потужний вокал який вдало поєднала з етнічними елементами та сучасним драйвовим звучанням. 

Український фольклор - частина української ідентичності. А українська народна музична етніка стала новим трендом, яку органічно підхопили українські виконавці нової хвилі, почавши творчі експерименти і переосмисливши народну айдентику, зробивши її стильною та сучасною.