Музична прем’єра: неочікуваний дует Volkanov & СолоХа

10 листопада відбулася прем'єра нового кліпу від запального дуету  Volkanov та СолоХа. Ця іронічна історія зачаклованого кохання між виконавцями розповідає нам про те, що жоден чоловік не в змозі встояти перед прекрасними, ніжними і чарівними жінками. 

Співпраця між артистами виявилась доволі неочікуваною. Коли Volkanov писав саме цю пісню, він шукав образ партнерки та головної героїні для виконання треку. «І хто, як не артистка СолоХа краще за всіх підходить на роль головної «Відьми» в українському шоубізнесі» — каже артист.

СолоХа із задоволенням підтримала ініціативу виконавця, і внесла свій шарм і містичний вайб в цей музичний твір! Пройшов тільки місяць з народження дитини, а співачка вже приступила до зйомок нового кліпу та активно гастролювала.

«Ця іронічна пісня створена, щоб дарувати виключно позитивні емоції. Яких всі ми так потребуємо. Сподіваємось, що наш кліп підніме всім настрій. Любов переможе!» — розповідає СолоХа.

«Я у захваті від нашої співпраці! Глядачі дуже тепло сприймають цю пісню на наших концертах. Ну, а ми на цьому не зупиняємось. Чекайте нових прем'єр!» — додав Volkanov

Зйомки відбулися 16 жовтня та тривали всю ніч. Події кліпу розгортаються у барі, де познайомилися герої цієї любовної історії. Артисти запалюють на танцювальному майданчику та заряджають всіх своєю енергетикою та позитивом. Ці завзяти танці вже підкорили Тік-Ток й після виходу відео точно стануть трендом. У кліпі також знялася акторка Лілія Олійник, яку ми вже не вперше бачимо у відеороботах  СолоХи.

%

«Навіщо я тоді тебе зустрів і покохав?  Навіщо я тоді твої уста поцілував? Я жив собі спокійно, без турбот і без проблем. Мене зачаклувала, так минає день за днем» — жаліється Volkanov у кліпі.

 «А ти найкращий парубок на нашому селі. А я люблю все гарне, ти сподобався мені. Причарувала тебе я на посмішку свою. Зі мною будеш, поки я від тебе не піду!» — відповідає йому СолоХа.

Музика: Дмитро Волканов (фіналіст шоу Х фактор в 9 сезоні)

Слова: Дмитро Волканов та СолоХа

Відео: Дмитро Кушнір & Влад Мілюкін 

Аранжування: Андрій Соловйов та Дмитро Ткаченко 

Концертний Директор: Оксана Соловйова - 0 (50) 381 12 67

Інстаграм СолоХа https://www.instagram.com/soloha_official/

Інстаграм Volkanov https://www.instagram.com/dimavolkanov/