На «ДО» та «ПІСЛЯ»: співачка Уляна Ройс показала мирне життя у новій роботі

Співачка Уляна Ройс презентує новий трек та відео «Вдома». Ця робота стала третім синглом, який завершує музичну трилогію, написаною Уляною під час війни.

«Це не перша війна в моєму житті. У 2014 році нам з сім’єю вже довелось зіштовхнутись з цим словом, від якого стине кров в жилах. Маріуполь, 27 серпня 2014, мені 12 років, 03:00 ночі, очі рідних, вагітна мама на 8 місяці, дорога у невідомість, спляча на колінах сестра — так я запам’ятала той день, який ніколи не забути. Київ, 24 лютого 2022, мені 19, 04:00 ночі, очі рідних, повтор кадрів. В цей раз далеко їхати вже довелось мені. Зі своїми молодшими сестрою, братом та мамою ми виїхали на Закарпаття, а згодом у Польщу. В такі моменти хочеться, щоб діти менш за все бачили жахи війни. Але вони, як ніхто інший зчитують емоції і все чудово розуміють.  По дорозі мій молодший брат сказав таку фразу «Уляна, уявляєш, мені 8 років і все моє життя триває війна».  Від цих слів стало невимовно боляче. В середині щось обірвалось і мені захотілось вселити у брата надію на те, що мирне життя повернеться до нас і всі діти та люди зможуть жити у вільній країні без страху», - коментує артистка


В цю трилогію співачка вмістила всі свої переживання та емоції, які пов’язані з початком війни, а також особисту історію складного розставання, яке йшло паралельно з усіма подіями в Україні.

Тому, робота співачки пронизана ніжними спогадами мирного життя та надією.

Надією, що люди зможуть повернутись додому, обійняти близьких, побачити очі рідних людей не через екран телефону, згадати такі теплі моменти прогулок по улюбленому місту під мирним небом. Трек несе у собі розуміння, що неможливо повернути людей, які віддали своє життя у цій війні.

Рядок із  пісні «Буду рахувати зірки на небі і побачу тебе в них» — присвячена всім людям, які зіштовхнулись з неймовірним болем втрати.

Пісню «Вдома» артистка підкріпила пронизливим відео, яке вони разом зі своєю командою відзняли на території залізничного воказалу у Києві. Саме 24 лютого 2022 року у цьому місці зібрались сотні тисяч українців аби виїхати подалі від війни, проте з часом більшість знову переступили стіни рідного краю. Для артистки вокзал - це об’єднання родини, місце, де завжди проводжають і що найголовніше - завжди зустрічають найближчих.