Нагородження головних хітів року "Музична Платформа" відбулось у Києві

Вже всьоме у Києві відбувся великий концерт та нагородження кращих пісень року "Новорічна музична платформа".  

Народна премія "Музична Платформа" відзначила більше 20 пісень, які стали знаковими для українців у 2023 році. 

Відкрили концерт PROBASS & HARDI разом з НАОНІ, далі співали MONATIK, DiscoMan, POSITIFF, TAYANNA, GENA VITER, KADNAY, MELOVIN, VLAD DARWIN & ALYOSHA (Олена Тополя), ALEKSEEV, Іво Бобул та ДИКОBRASS, Alena Omargalieva, Віталій Козловський, IVAN NAVI, Амадор Лопес, SHUMEI, CHEEV, PARFENIUK, 100ЛИЦЯ, Максим Бородін, Маша Кондратенко, Lida Lee, ЕНДЖІ КРЕЙДА, Віталій Козловський, KARTA SVITU, SKYLLER, Mishel Andrade, М'ЯТА, Voloshyn, Хас, Ostrovskyi, Enleo, Анна Трінчер та інші. Сюрпризом для глядачів стали виступи Наталі Могилевської та VERA, яка вперше за останній рік виступила для великої аудиторії.


Ведучі та продюсери заходу Геннадій Вітер та Марія Орлова поєднали у концерті і вже давно визнаних артистів і зовсім молодих, які тільки нещодавно стали відомі широкому загалу. У Жовтневому палаці був аншлаг. Це ще раз доводить, що музика і такі виступи на часі, на часі єднання, на часі спільні мрії людей, на часі ділитися енергією і звісно шана та допомога ЗСУ.

- Кожна культурна подія в теперішній час має соціальний зміст. Вся країна працює на наближення перемоги України. Ми на "Музична Платформа" відкрили збір коштів на потреби ЗСУ. Про що оголосили зі сцени разом з Фархадом Гулієвим, співзасновником руху -  Адвокати ЗСУ, та платформою Правовий Гід. Після завершення збору буде передано на цільові потреби частини, яка зараз на передовій і оголошено деталі збору. - розказав Геннадій Вітер. 

Приємний момент, що серед всіх людей, хто зробить донати, не важливо на яку суму, буде розіграно прапор підписаний Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним та всіма артистами "Новорічної Музичної Платформи". Збір буде тривати до 24 грудня, реквізити і кюар код можна знайти на сторінках "Музична Платформа" у інстаграм та фейсбук.

- Цього року на сцені "Музичної платформи" вперше обʼєднались ті, кого вже давно любить українська публіка, і «нова кров» вітчизняного шоу-бізнесу - музиканти, чиї пісні допомагали і допомагають українцям переживати страшні дня війни. Українська музична індустрія змінилась після 24 лютого 2022, і ці зміни можна було побачити на нашій церемонії. Всі ці дійсно народні пісні й отримали нагороди нашого проекту. - прокоментувала Марія Орлова. 

Серед гостей церемонії на хіднику були гості: Соломія Вітвіцька, Кот Євген та Наталія Татарінцева, Вікторія Зубрейчук та Андрій Ткачов, Анатолій Анатоліч з донькою Алісою, Олена Вінярська та Василь Жураківський, Софія Єгорова, Аліна Доротюк, Олександр Лещенко та Ліна Верес, Ваня Рассел, SOFO, Андрій Чорновол, Ілона Гвоздьова, Андрій Черепущак, Руханкомен, Слава Соломка, Міла Нітіч, Олег Машуковський, Олександр Кузьменко, Клим Марина, Volkanov, Андрій Кравченко, Юлія Лущинська, MOROZOVA, КИЛИММЕН, TAYNA, LADA, Yogen, Marisem, Severyna, Karaoka, Shadu, Влад Шериф та інші. Ведучим хідника став Роман Дрібний.

У залі серед гостей заходу були запрошені військові та родини військовослужбовців, хлопці, які проходять реабілітацію у столиці. Цей вечір став справжнім натхненням для глядачів, які підспівували артистам та гучно аплодували. 

Телетрансляцію щорічної премії "Новорічна Музична Платформа" глядачі побачать у новорічну ніч, слідкуйте за анонсами на сторінках проекту у соцмережах. 

Завдячуючи Збройним Силам України та партнерам події Cosmolot ми маємо змогу жити, творити і робити такі надихаючі події як для глядачів, так і для артистів, якою стала "Новорічна Музична Платформа".