Народна зірка VOVA CIGAN підкорив мережу піснею «Додому»

  1,5 мільйони переглядів: майбутній хіт VOVA CIGAN “Додому”, автором якого є житель окупованого Мелітополя, підкорює соціальну мережу

Відомий блогер і співак VOVA CIGAN випустив пісню “Додому”. Перед премʼєрою, за клька днів, Вова виклав шматочок пісні в ТікТок – реакція українців зашкалює, люди масово репостять пост співака і знімають відео. Що особливого в новому треку молодого виконавця?

VOVA CIGAN – етнічний ром із Тернополя, який став відомим завдяки соціальним мережам. Відео, де підліток з гітарою ходив вулицями і виконував пісню “Чути грім” українського виконавця SKOFKA, бачив кожний другий українець. Наразі Вова має широку аудиторію у соціальних мережах, його відео набирають мільйони переглядів, а авторські пісні знаходять своїх слухачів. Так, нещодавно до VOVA CIGAN в Instagram звернувся житель окупованого Мелітополя і запропонував співаку виконати його пісню “Додому”.

“Я написав авторську пісню. Сам зараз перебуваю в окупації, тому не маю можливості її випустити. Хотів би подарувати вам пісню – безкоштовно, без реклами. Просто так, від душі. Так як я перебуваю у Мелітополі, для своєї безпеки не можу поділитися інформацією про себе. До того ж, діючого паспорта у мене немає – він прострочений і вже не є документом”, – написав автор пісні у пропозиції VOVA CIGAN.


Ім’я автора артист приховує задля бепеки чоловіка. Відомо лише, що автор теж етнічний ром. Пісня має назву “Додому”, офіційний реліз відбувся 15 грудня, проте вона вже зачепила українців. Напередодні премʼєри VOVA CIGAN оприлюднив фрагмент майбутнього хіта у ТікТоку, це відео вже набрало понад 1,5 млн переглядів, а ще користувачі мережі створили більше 350 відео з нею.

“Люди знімають відео на цю пісню, діляться фотографіями своїх рідних. Переважно це військові або їхні родичі, і це дуже приємно! Вона проста, дуже щира, про те, що відчуває зараз кожен – ми всі хочемо, щоб закінчилася війна, щоб кожен воїн повернувся додому, до своїх рідних і щоб звільнилися наші українські землі, які були окуповані, – коментує VOVA CIGAN і додає: На жаль, я не можу сказати, хто саме мені подарував цю пісню. Але я дуже сподіваюсь, що твоє місто визволять і ми з тобою заспіваємо разом. Тримайся, брате”.