Настя Каменських відвідала театральний майстер-клас для дітей-переселенців

Співачка завітала на майстер-клас «Світ за ширмою лялькового театру», де професійні актори лялькового театру показали дітям та їх батькам специфіку своєї роботи.

Організатором майстер-класу стала ГО «Сенсоріка», з якою співачка співпрацює не перший рік. На майстер-класі в Київському муніципальному академічному театрі ляльок на лівому березі Дніпра його актори Юлія Олексієнко, Ріта Баранова та Петро Чичук поділилися своїми навичками роботи з різними типами ляльок та акторською майстерністю.


Діти-переселенці та їх батьки з Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської областей, а також кияни разом із Настею Каменських на годину стали акторами-лялькарями, які відірвалися від дійсності і занурилися в неймовірний театральний світ.

Відвідувачі майстер-класу разом зі співачкою отримали унікальну можливість ознайомитись з різними системами театральних ляльок: лялька-рукавичка, планшетна лялька, скафандрова лялька.

— Це була неймовірно надихаюча можливість прекрасно провести час разом із дітками, подарувати їм своє тепло та відчути їх тепло у відповідь, — коментує артистка. — Ми обіймались, спілкувались і, звісно, із задоволенням спробували себе у ролі акторів-лялькарів! Мені, як співачці було особливо цікаво подивитись, чим відрізняється ця сторона мистецтва, до якої я ніколи не була дотичною.