«Одна людина все може змінити»: премʼєра від Андрія Кравченка

Виконавець Андрій Кравченко випустив нову ритмічну пісню з проникливою назвою «Моя єдина». Кожен мріє зустріти своє кохання. Хтось на цей пошук витрачає чимало часу, однак потім ця людина змінює все у житті і надає крила. Саме тому час, витрачений на пошук тієї єдиної, вартий того, і про це нова робота Андрія Кравченка.

«Коли я почув цю пісню, вона відразу відгукнулась всередині мене. Вона зачепила своєю простотою і щирістю, а це для мене найголовніше в музиці. І та історія, яка закладена в ній, думаю, близька кожному і кожній», - зізнається Андрій Кравченко.

«Так склалось, що для мене запис пісні - дуже відповідальний момент. Я готуюсь, проводжу репетиції, відшліфовую матеріал, щоб потім на студії зробити все швидко, чітко і якісно. Звісно, є артисти, які без репетицій приходять на студію і записують матеріал. Але це історія не про мене. Під час запису я відчуваю себе ніби окриленим і хочу максимально передати цей піднесений стан», - каже артист.

Композиція «Моя єдина» увійде до нової платівки Андрія Кравченка, над якою зараз працює співак. Коли відбудеться реліз альбому виконавець не загадує, але обіцяє, що затягувати не буде, адже війна навчила його цінувати кожну мить і не витрачати її даремно. Тож наразі Андрій Кравченко максимально швидко намагається ділитись зі слухачами новими піснями та позитивною енергією.