Оля Полякова допомогла відбудувати понівечений окупантами дитячий садочок у Бородянці

Співачка та захисник "Азовсталі" Михайло Діанов завітали на відкриття відбудованого дитячого садочку в Бородянці.

У селі Шибене Київської області розпочав роботу відновлений дитячий садочок-школа “Світлий”. Заклад постраждав від рук окупантів минулого року. Однією з перших на його відбудову власні кошти задонатила співачка Оля Полякова. Днями артистка була запрошена на урочисте відкриття відреконструйованої будівлі.


“Яке щастя дивитися на усміхнених, прекрасних дітей. Бачити, що вони мають можливість зростати і радіти. Треба завжди казати “дякую” тим, хто нас сьогодні захищає. Кожен день про це пам'ятати, щоб над нами всіма було мирне небо”, - коментує подію Оля Полякова.

Разом зі співачкою за реконструкцію садочка-школи взялися волонтери та меценати на чолі зі Світланою Легкою, серед яких захисник "Азовсталі" Михайло Діанов, а також численні благодійники з України та всього світу. Їхніми зусиллями заклад відремонтували за сучасними освітніми стандартами. Відбудували спальню, гральну кімнату, нову шкільну їдальню. Обладнали приміщення сучасною технікою, меблями та іншими необхідними для розвитку майбутнього покоління предметами.