Оля Полякова вразила мережу виконанням гімну на футбольному матчі в Лондоні

Учора в Лондоні відбувся благодійний матч на підтримку України. Державний гімн на початку футбольного поєдинку між "Тоттенхемом" та "Шахтарем" перед 56 тисячним глядачем виконала Оля Полякова. 

І хоча того дня англійцям вдалося здобути перемогу в грі, виступ співачки став приємним сюрпризом.  Чуттєве виконання гімну прозвучало в аранжуванні талановитого музиканта Дмитра Саратського.

Оля Полякова поділилася фрагментом свого виступу в соціальній мережі, чим привела в захват фоловерів, які коментували виступ, не стримуючи емоцій: “Найкраще виконання гімну України”, “Мурахи по тілу і сльози на очах”, “Наша гордість”.

Сама виконавиця відзначила, що виконувати гімн на стадіоні, на якому, до речі, того дня були присутні більше 56 тисяч глядачів, завжди відповідально.

“Самобутність артиста доречна у виконані будь-якого твору, якщо це зроблено чесно, з душею і талановито. Взагалі, виконання гімну не повинно виглядати як на радянському параді, це тріумф духу, а наш український дух - це дух творчості, пошуку та самовираження”, - поділилася думками після виступу співачка.

Також Полякова додала, що співати артисту на арені непросто через технічні складнощі, як, на приклад, затримка звуку. Але неймовірні відчуття від виконання того варті, переконує співачка.