Пісня, під яку хочеться жити: співачка Крістіна Присяжнюк презентує романтичний трек «Перше і останнє кохання»

Співачка Крістіна Присяжнюк випустила нову романтичну музичну роботу «Перше і останнє кохання». Автором композиції став колега, випускник вокального проєкту «Голос країни» - співак МОРРІС.

За словами Присяжнюк, композиція «Перше і останнє кохання» була написана та готова до випуску ще до повномасштабного вторгнення російських військ на територію України і мала побачити світ навесні 2022 року. Проте трагічні події змусили співачку відкласти трек у довгу шухляду. Наразі вона розуміє – любов є саме тією рушійною силою, яка дозволяє мільйонам українцям просинатись щодня та сподіватись на краще. І її нова композиція – саме про це.

 «Протягом цього року кожний з нас змінився. Ми стали ще більш сильними, мужніми, зуміли пережити стільки страшних подій та рухатись далі. Я задумалась, що весь цей час супроводжувало мене, надавало наснаги та віри? І зрозуміла, що це те саме почуття – кохання. Є пісні, під які хочеться жити і особисто для мене трек «Перше і останнє кохання» саме такий. Це почуття тримає нас, наповнює сенсом життя та надихає жити далі. Заради своїх коханих, дітей, родини», - відверто розповіла Крістіна Присяжнюк.

Поки пісня чекала свого часу, співачка вирішила на неї відзняти і екранізацію. Знімання проходили в Івано-Франківську. Режисером став Андрій Соболєвський, відомий під псевдонімом SOBOL, який також будує співочу кар’єру. В його арсеналі – трек «Погляд» та фіт з виконавцем YAKTAK, який вже зібрав понад 17 млн переглядів тільки на платформі YouTube. Це вже третя співпраця Присяжнюк разом із популярним співаком та режисером. 

Основною концепцію відеороботи став меседж – жити тут і зараз, цінувати кожний момент і пам’ятати, що справжнє кохання та почуття можуть подолати все. Формат знімання mood-відео виглядає так, ніби це очі людини, яка спостерігає за своїм коханням. 

Нагадаємо, що Крістіна Присяжнюк – українська співачка та культурний діяч, донька відомого композитора та Заслуженого працівника культури України – Миколи Присяжнюка.