Платформа MRIYA - це синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі

Платформа MRIYA 
https://mriya.social
синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі


Платформа, яка являється виробником проектів за підтримки Кіберполіції України та волонтерів. Передусім, Ця ідея з’явилась щоб співпрацювати з підписниками, тоді розпочалась практика у блокуванні телеграм-каналів нарко-магазинів через бот, що давало значний ефект.                Але 24.02.2022 - початок війни, дав зрозуміти нам важливість інформаційної підтримки наших військових, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам. Тому даний бот було переформатовано на опрацювання фейкових та проросійських ресурсів, котрі в подальшому “йдуть” на блокування.

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Найбільша сила нашої спільноти — це наші підписники, завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті.

Крім того, був створений чат-бот для громадян - “Народний месник”. Сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси.

А також, протягом насичених місяців війни, ми зрозуміли, що людям потрібно відволікатися, як від завдань у кібер-світі, так і від новин, була розроблена благодійна гра “Котяцький драйв”, де котики-військові, бійці територіальної оборони та поліцейські звільняються рідну землю від рашистської навали.

MRIYA об’єднує під одним ім’ям всі напрямки нашої діяльності, особливо створених під час війни!

Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»

- У розділі «Додати ресурс на блокування» - можливо додати посилання для блокування. Адміністратори його перевірять на відповідність антиукраїнським поглядам, після чого він буде доступний для надання скарг.

- У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - можете долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання,                      а також текст скарги, які постійно змінюються. Не будь-те байдужими – кожна скарга наближає нас до перемоги!

- Кнопка «Поділитися» - генерує посилання, яке Ви можете надіслати своїм друзям, близьким, щоб вони також приєдналися до спільноти «МРІЯ» та допомагали у наданні скарг на ворожі ресурси. Додаючи друзів, кожен учасник отримує додаткові бали, які пізніше буде можливість обміняти на мерч для найактивніших учасників спільноти (про це пізніше)

- «Статистика» - розділ для відстеження активності спільноти, а також власної активності щодо надання скарг на ворожі ресурси.

- Про нас: інформація про команду та цілі нашої роботи.

Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»

- Перевіряємо та блокуємо ресурси які поширюють фейки та пропаганду, котрі надходять у бот «StopRussia | MRIYA»

- Надаємо систематично онлайн-завдання для підписників у боротьбі в кіберсередовищі

- Створюємо інструкції для боротьби на інформаційному фронті

Як працює MRIYA Automatic?

Безкоштовні автоматизовані сервіси для боротьби з російською пропагандою та донесення правди до якомога більшої кількості людей про війну росії з Україною.

Розробниками якого являються Banwar та Qlixer Social.

MRIYA Automatic працює в хмарі, не використовує ваш браузер, і не вимагає від вас включеного та активного браузера комп'ютера чи смартфону.

Чим допомагає бот «Народний месник»?

В даний чат-бот надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, котрі в подальшому опрацьовуються модераторами боту та документуються як і органом Національної поліції України, так і передаються іншим правоохороним органам на відпрацювання.

Нещодавно, також було додано одну категорію про присутність камер зовнішнього відеоспостереження, де перебувають окупанти.

 Чи мене не заблокує соцмережа за масове коментування, скарги, лайки, чи за використання вашого інструменту?

MRIYA канал - виконуються дії вручну, тому з умовами користування соціальних мереж - ми не порушуємо категорію “автоматичниго накручування” скарг/репортів.

MRIYA Automatic працює з певною періодичністю, здійснюючи паузи, та невеликими порціями, імітуючи діяльність людини. Також, соцмережа бачить MRIYA Automatic як звичайний браузер, з якого користувачі виконують дії.

Водночас, MRIYA Automatic не може гарантувати, що інтелектуальні алгоритми соцмереж, націлені проти спаму чи проти ботів, не здійснять превентивних заходів та не обмежать вашу діяльність.