Понад 7 тисяч відвідувачів зібрались на 16-му благодійному фестивалі "Амбасадор Дитинства" в Луцьку: Оля Полякова,  POSITIFF,  PROBASS ∆ HARDI та інші

У місті Луцьк нещодавно відбувся величний фестиваль благодійності для дітей Волині під назвою "Амбасадор Дитинства". На історичній локації - Замку Любарта, тисячі дитячих облич відзначали цей благодійний захід. Головні герої фестивалю - це визнані українські артисти, які підкреслили свою підтримку і солідарність з дітьми. Оля Полякова, POSITIFF та гурт PROBASS ∆ HARDI стали хедлайнерами благодійної події. Цього разу Луцький Замок Любарта прийняв більше 7000 відвідувачів на цьому святі доброти. Основною метою цього найбільшого благодійного дитячого фестивалю стало об'єднання сотень небайдужих сердець на підтримку соціальної та психологічної адаптації дітей під час війни, використовуючи принцип "рівний-рівному". Під організаційним крилом Всеукраїнської громадської ініціативи "Амбасадор Дитинства", фестиваль вже довів свою ефективність в інших областях України, збираючи більше 72 000 гостей на 16 заходах. Гості мали можливість насолодитися різноманітними розважальними та освітніми активностями, серед яких були зони для ігор, майстер-класи, просвітницька діяльність та справжня фуд-зона з смаколиками та напоями. Організатори також забезпечили належну підтримку благодійного характеру заходу, закликаючи усіх небайдужих долучитися до створення щасливого дитинства для майбутнього покоління.

 Ведучими благодійного фестивалю стали незмінний український ведучий Євробачення Тімур МірошнИченко та талановита співачка ESPHYR, батьківщина якої в Луцьку, вони забезпечили незабутню атмосферу та взаємодію з гостями. Також на фестивалі виступили гурт ОЧІ В ОЧІ, а також співаки Максим Бородін, Polina Dashkova, Dima PROKOPOV, ESPHYR, Пташкін, Настя Балог та MariSem, танцювальний майстер клас від Юлії Сахневич, фотосесія з кубком Євробачення з Килимменом з гурту KALUSH Orchestrа. Відомі українські блогери Ліля Слесарь та Влад Рудніцький презентували свою спільну пісню. Гості заходу отримали можливість лайнапом артистів. Фіналісти Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 — гурт 3ʼbeauties, POLINA BABIY, Анастасія Бєлібова, Денис Грищук та Анастасія Димид — відкрили концерт з піснею Світлани Тарабарової, музичної продюсерки цьогорічного відбору — «Маніфест». До події також завітав відомий український продюсер Вадим Лисиця, заспівавши гімн України разом з гостями на сцені фестивалю.  Оля Полякова вразила аудиторію своєю виразною особистістю та потужним вокалом. Під час виступу вона звернулася до гостей із важливим меседжем: "Я щаслива, що маю змогу в своїй країні співати своєю мовою. До війни я не розуміла, яка це важлива річ – мова. Мова – це наша самоідентифікація. Щоб люди не запитували за кордоном: «You are Russians?» Ні, ми – українці", - наголосила артистка. Її виступ став дійсно незабутнім моментом для всіх присутніх. Співачка запросила на сцену засновницю благодійного фонду «Світлий» Світлану Легку, яка закликала задонатити постраждалим дітям у Чернігові. Амбасадор фестивалю - відомий український артист POSITIFF, під час свого виступу заспівав свої хіти "Спалахи" та "Небо нахилю" прямо у натовпі діточок.

Друзі та партнери фестивалю БФ “Робимо добро дітям” подарували більше 2500 іграшок,  та сприяли доєднанню десятка зон для ігор, майстер-класів, просвітницької діяльності. На варті фестивалю працювали служби: ДСНС, МВС  України та медична служба, підчас заходу не пролунала жодного сигналу «Повітряна тривога». Але план евакуації був розроблений та опрацьований всіма службами міста.

Таким чином, фестиваль "Амбасадор Дитинства" знову став найбільшим форумом доброти, де зібралися тисячі людей, артисти, блогери та просто небайдужі громадяни, щоб подарувати радість та підтримку дітям, які цього потребують найбільше в такі важкі часи не повинні втрачати дитинство.