Поєднання двох поколінь: MamaRika і VLADA K презентують дуетну роботу "Мріяла"

Голос молодого покоління VLADA K та українська співачка MamaRika презентували спільну роботу «Мріяла»  – життєстверджувальну пісню про те, що попри розчарування, які зустрічатимуться на шляху, варто вірити у краще і тоді все бажане збудеться. 

Цей дует  – приклад того, як артисти різних поколінь можуть з однієї сторони допомагати знаходити себе на початку творчого шляху, а з іншого  – надихати і давати ковток свіжого повітря. Цікаво, що ініціатором колаборації стала VLADA K, яка давно мріяла заспівати разом з MamaRika. І коли Настя (справжнє імʼя MamaRika), почула вперше пісню, яку для них написав Іван Клименко, то вона одразу відгукнулась всередині і було прийнято рішення не зволікати і одразу приступати до роботи.

«Це дуже світла і добра робота про те, що в кожній з нас живе маленька дівчинка і, на жаль, з роками ми починаємо забувати про неї та її мрії. Але варто лише її почути, знову відчути її дитячий запал, то відразу стає легше долати складнощі дорослого життя. Я отримала щире задоволення і натхнення від співпраці з Владою, ніби зарядилася цією чистою енергією юного покоління», – прокоментувала MamaRika прем’єру.


Пісня транслює емоції та переживання маленької дівчинки, яка живе в душі кожної жінки протягом її життя. У такий спосіб для молодого покоління пісня буде актуальною і відображатиме його нинішні переживання, а у більш дорослого – викликатиме рефлексії та приємні спогади. Головним меседжем пісні є твердження: «Памʼятай, що кожен із нас – дитя, що з Богом тримає звʼязок», тому варто не здаватися, втілювати свої мрії та сміливо рухатися по життю, долаючи перешкоди заради своєї мети у будь-якому віці. Пісня пронизана емоціями та відчуттями безмежного бажання вільного польоту у світ мрій та можливостей.

«Ця пісня справді передає мої внутрішні почуття, я зараз багато про що мрію, також мене дещо лякає доросле життя, в якому можуть зустрічатися різні неприємні ситуації. І в такі моменти дуже важливо мати підтримку, зараз її надають мені батьки. Але найважливіше – вірити у себе, свої сили і попри все не здаватися. Сподіваюсь, наша пісня відгукнеться багатьом і стане підтримкою на їхньому шляху», – поділилася VLADA K.