Прем‘єра «Світло»: Злата Огнєвіч та ДСНС запустили спільний проєкт.

«Світло» - пісня-присвята працівникам ДСНС, які щодня розбирають завали, несуть порятунок людям, розміновують території та надають психологічну підтримку, при цьому ризикуючи власним здоров’ям і життям. 

З перших днів повномасштабного вторгнення Злата знаходиться в Україні, а тимчасові виїзди - саме на благодійні концерти, кошти від яких спрямовані на гуманітарну та військову допомогу України. Співачка взяла участь в понад 100 концертах для наших військових, тимчасових переселенців і зібрала понад 8 000 000 млн гривень. 

«Для себе я прийняла рішення залишатись в Україні, тут мій дім, я вірю в наше майбутнє і розвиток, хочу підтримати народ в такі скрутні часи, а потім — побачити мирні й щасливі. Від самого початку повномасштабного вторгнення я була емоційно знесилена, не мала жодного бажання підходити до інструменту. Цей період минув і ми створили «СВІТЛО» разом з талановитим сонгмейкером на ім‘я Міша Гайдай та ROXOLANA, яка написала текст до пісні.», - поділилась Злата

Пісня-подяка людям Світла, працівникам ДСНС, робота яких часто залишається, так би мовити, «за кадром». Я захоплююся ними, як і всіма незламними українцями! На документальні кадри неможливо дивитися без сліз, але є і такі кадри, де хлопці посміхаються попри втому і біль, і я посміхаюся разом з ними.

Я хочу нашим спільним проєктом з ДСНС привернути якомога більше уваги до такої важливої та часом непомітної для інших роботи, до того, що кожного дня ці люди Світла творять справжній подвиг!» , - наголосила Злата Огнєвіч.