ПРЕМ'ЄРА! Vlad Darwin & Marko Kvitka представили чуттєву пісню та кліп "березень квітень"

Як радіти весні, коли в душі досі «гуде» лютий? На перетині березня й квітня, коли тепло перемагає холод, автор-виконавець Vlad Darwin та фіналіст шоу «Голос країни», співак Marko Kvitka, об'єдналися, щоб подарувати слухачам незвичний музичний експеримент - дуетну пісню «березень квітень».


У їхньому виконанні звучить і драматизм сучасної України, і життєствердна енергія весняного пробудження. Влад і Марко познайомилися кілька років тому, коли Марко переїхав до Києва з Краматорська. У той час Україна вже відчувала на собі тягар російської агресії. Вражений не лише виконавською майстерністю Марка, а й історією про важкі часи в рідному Краматорську, що опинився під окупацією, Влад вирішив, що має обов’язково створити з Марком пісню.

«Зараз я працюю над альбомом колаборацій з молодими артистами. Марко став першим артистом нового етапу моєї творчості. Також я вперше працюю у чоловічому дуеті. Він — надзвичайний вокаліст, який вже продемонстрував свою майстерність у багатьох телевізійних шоу. Не даремно Тіна Кароль запросила його до свого туру у якості бек-вокаліста. Але й у турі він має сольні виступи. Працювати з його голосом було захоплююче. Він здатен доторкнутися до струн душі», — поділився автор пісні Влад Дарвін.

«Для мене  «березень квітень» — це пісня подяки, пам'яті, співчуття та віри. І її фінальна версія відображає увесь контраст емоцій, які я переживав останні два роки, знаходячись вдалині від родини, що залишилася у Краматорську, 30 км від лінії фронту. Вдячний Владові за відкритість до творчості та професіоналізм – це важливий досвід для мене. Ми створили дует двох творчих поколінь, обʼєднали наші голоси, та закликали цю весну до надій та звершень», — додає Марко.

Над звучанням пісні  «березень квітень» працювала велика команда відомих музикантів: продюсери Андрій Тропешко та Олександр Садовець, піаніст Олександр Огнівець, бас-гітарист Микола Кістеньов, гітарист Олександр Леонов, скрипаль Матвій Миронов, вокалістка Ольга Нека. Разом вони створили музичний твір, що несе послання безальтернативної перемоги світла над темрявою.

Разом із піснею виконавці презентують аудиторії музичне відео, режисером якого став перспективний український кліпмейкер Олександр Гірченко, що вже відзняв роботи для багатьох артистів, зокрема для KOLA, Alena Omargalieva, Chekson, СХОЖА та інших. Мінімалістичне та атмосферне відео, зняте вночі, підкреслює символізм пісні «березень квітень».

Пісня та відео «березень квітень» доступні на всіх  музичних платформах.