“Приходьте люди на вечір у Клюб”. Олег Скрипка зіграє великий ювілейний концерт на честь свого 60-річчя

Двогодинна етнорок-програма, гурт ВВ в повному складі, оркестр НАОНІ з 60 музикантів, народний хор та танцювальні колективи, special secret guests та аукціон раритетного вінілу гурту

25 травня легенда українського етнороку, мультиінструменталіст та проповідник українського фольклору Олег Скрипка святкуватиме свій день народження в Stereo Plaza. 

Ще до незалежності України Олег та гурт “ВВ” були фундаторами вітчизняної рок-музики та сучасного звучання української пісні, і в питаннях життєвої сили, таланту, драйву та несамовитій любові до української культури пан Олег дасть фору молодим виконавцям.

Ювілейний концерт відбудеться за участі гурту “ВВ” та Національного академічного оркестру народних інструментів України, з якими Олег Скрипка вже не один рік успішно гастролює Україною та світом.

Цього разу на глядача чекатиме оновлена та доповнена програма. Це буде симбіоз рок-музики та українського фольклору, майстерність найкращих музикантів України та драйвового вокалу й харизми Олега Скрипки.

“О, мій натхненнику! О, любий мій слухаче! Тривожний путь триває, бурхливими ріками спливає час, і ось уже сьогодні Ювілей. Так, так, завжди приходить той момент, щоб зазирнуть одне одному в очі й правдиво визнати мінливість безугавного буття. Тож я запрошую тебе! О, милий мій Фанате! Приходь на мій святковий День Народження здійсненних Мрій, запрошує Олег Скрипка на свій ювілейний концерт.


Отож! Приходьте люууууде на вечір у Клюб! Згадаємо, помріємо і поспіваєм разом до безтями. Приходьмо всі з гарячим серцем і любов'ю до Вкраїни, бо будем ми збирати благодійний внесок на Перемогу з великою пошаною до наших Вояків. Там будуть і таємничні гості, соратники мої, що поруч йшли буремними шляхами, й величний НАОНІ Оркестра, з яким ми вже роками відстоюємо мистецький фронт, і безумовно Ти, мій головний герой моїх музичних опусів”.

Двогодинна концертна програма складатиметься з творів в різноманітних стилях, притаманних творчості Олега Скрипки – етнорок, бароко, пісні з рок-н-рольними, українськими традиційними та індійськими орієнтальними мотивами. 

Прозвучать улюблені одвічні хіти “Весна”, “День народження”, “Танці”, “Країна мрій”. У сонг-ліст також увійде “У клубі рок” – перша україномовна рок-пісня, український блюз-вестерн “Катерина”, барокова “Шалена зірка”, японський в стилі хокку укра-рок “Чіо Чіо Сан”, вперше в новому звучанні з НАОНІ будуть виконана казково-фантазійна пісня “Диво” та езотерично-містична, написана у стилі сатсанг з вчителем “Розмова з Махатмою”.

На концертах Олега Скрипки з оркестром НАОНІ, що був створений ще у 1969 році та набув світової слави, легендарні хіти гурту “ВВ” набувають свіжого звучання. Оригінальний звуковий колорит, неповторні тембри національних інструментів (а їх в оркестрі нараховується близько 40 – бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, телинки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон  та ін.) роблять виступи оркестру унікальним. Творчим колективом керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор Віктор Омелянович Гуцал. Диригувати оркестром під час ювілейного концерту Олега Скрипки з НАОНІ буде Олег Кунтий.

Квитки вже можна придбати за посиланням: https://tinyurl.com/skrypka-stereo. Вартість квитків від 800 грн. Початок концерту о 19.00. Організатором концерту виступає Stereo Plaza.

БЛАГОДІЙНА МЕТА

Благодійний фонд Олега Скрипки “Країна Мрій”, який працює в напрямку реабілітації військових, а також підтримує дитячі будинки, організує благодійний аукціон, головним лотом якого стане перший український вініл – раритетне ексклюзивне видання альбому гурту “ВВ” “Або Або”, випущений ще наприкінці 1980-х на фірмі звукозапису “Мелодія”. На платівці – живцем записаний концерт “ВВ” у Франції на музичному фестивалі в місті Бельфор. З усього накладу, якого вже давно немає в продажу, у власній колекції Олега Скрипки залишилось декілька примірників, один з яких буде проданий з аукціону.

Stereo Plaza не випадково була обрана місцем проведення заходу, адже саме тут концерт зможе зібрати й тих, хто захоплюється творчістю Олега десятиріччями, й молодих пошановувачів, створить атмосферу справжнього свята та дозволить провести технічно яскраве та драйвове дійство.

Нагадаємо, що цього року також виповнюється 20 років з дня проведення першого Міжнародного фестивалю етнічної музики “Країна мрій”, який на сьогодні є найбільшим етнофестом та найдавнішим музичним фестивалем, що безперервно проходить в Україні з 2004 року. Ювілейний фестиваль пройде на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні у вихідні з 21 по 23 червня. 

В разі оголошення повітряної тривоги усі гості концерту направляються у найближче сховище – станцію метро Деміївська. Після закінчення тривоги концерт продовжується. Якщо концерт не можливо продовжити, концерт переноситься, а усі квитки залишаються дійсними на наступний концерт,  дату якого буде оголошено додатково.