Продовження теми дівчат у новій пісні YAROMIYA - “Не твоя”

Нещодавно співачка YAROMIYA запустила трендову пісню “Не така”, яка швидко розповсюдилась серед дівчат та стала справжнім маніфестом неповторності та оригінальності кожної дівчини та жінки. Співачка вирішила не зупинятись та презентує нову пісню - “Не твоя”. 

“Дівчата, ви маєте розуміти, що ви не власність чоловіків і не просто гарна прикраса! Ви окрема особистість здатна керувати цим світом. Жінки сьогодні - це мотор, який підживлює багато сфер. У сучасному світі дівчата можуть заробляти більше, ніж чоловіки, водити машину крутіше, ніж чоловіки, керувати великою компанією без будь-яких проблем.  Звісно, що у симбіозі з коханою людини гори подолати можна швидше, але пам’ятайте, ніхто не в змозі закрити вас у “золотій клітці” - поділилась YAROMIYA. 


Тема унікальності та недоторканності підіймається не вперше, як у треках, так і власному блозі, для YAROMIYA важливо підживлювати свої пісні важливим підтекстами, які можуть відгукнутись соціуму. Разом з піснею YAROMIYA представляє і яскравий кліп, у якому артистка виступає досить таки в неочікуванному амплуа. 

“Деякі прихильники можуть приємно здивуватись від мого образу у новому кліпі, але на те ми і дівчата, що можемо бути завжди різними та непередбачуваними” - розповіла про кліп.
Знімайте відео в Тік Ток під звук “Не твоя” та обов’язково переглядайте кліп на офіційному YouTube-каналі YAROMIYA.