Роман Скорпіон випустив пророчу пісню «Україна переможе»

Співак Роман Скорпіон презентує танцювальну версію пророчої пісні «Україна переможе». Це ремікс від резидента DJ FM – Євгена Дудінского. «Україна переможе» – це життєстверджувальна пісня-афірмація про силу українського народу та його непереможність. Ремікс-версія треку в dance-house аранжуванні підкреслює незламність сили кожного українця та пророкує щасливе майбутнє для країни. Танцювальні ритми, змінений швидкий темп треку, мажорність аранжування – нове прочитання хіта «Україна переможе», який вже встиг полюбитися всім прихильникам Романа Скорпіона.

«Україна переможе! Україна вистоїть все» - з таким гаслом український співак, композитор та автор пісень Роман Скорпіон оголошує серію благодійних концертів, з основним меседжем «Україна переможе» проводить концерти в Україні та Європі, де разом зі своєю армією прихильників допомагає ЗСУ. Благодійні концерти  триватимуть до кінця війни.

На благодійних виступах, прозвучать найбільші хіти артиста «Україно моя», «Поцілую», «Закохався», «Я нікому тебе не віддам», «З мільйонів одна» та інші, що підкорили не лише чарти радіостанцій, а й серця мільйонів слухачів.

У своїй творчості співак робить акцент саме на живих виступах та взаємодії з публікою. У своїх піснях Роман Скорпіон оспівує незламність духу українського народу та його віру, яка проведе його до омріяної перемоги. Щирість емоцій, нове прочитання улюблених пісень, незабутні враження везе Роман Скорпіон у кожне місто та кожну країну.