Саня Димов та діджеї збирають гроші на Charity Music Dinners у Bar Kimberli

Charity Music Dinners - це серія музичних вечорів, коли гості зустрінуть літній захід сонця, проведуть смачно вечір під музику від українських діджеїв, і можуть долучитися до підтримки ЗСУ та потребуючих.

Український діджей та радіоведучий Саня Димов став ідеологом Charity Music Dinners у Bar Kimberli. Ретельно підібрані треки, неперевершена кухня, фірмові коктейлі – запорука нашої Перемоги.

Збираємо гроші на волонтерське угруповання культурної діячки Катерини Терехової "Help in Mukachevo". Умови підтримки для гостей – донат за спеціальним qr-кодом.

Кожного тижня у Charity Music Dinners стануть запрошені гості, одні з найкращих діджеїв України. Саме вони доєднаються до Сані, щоб зібрати необхідні кошти на підтримку нашої армії, благодійних фондів та волонтерів.

У цю п’ятницю, на дебютному Charity Music Dinners у Bar Kimberli за пультом сам ініціатор - Саня Димов. Початок о 18:00.

А у суботу Саня розпочинає о 16:00, а вже о 18:30 спеціальною гостею буде чарівна Tommy Lee.

Tommy Lee одна з найяскравіших столичних діджеїв, яка до 24 лютого запам’яталася своїми вишуканими музичними сетами далеко за межами України. Але, навіть під час бойових дій у Києві, Tommy не залишила домівку і допомагає волонтерам, веде боротьбу на інформаційному фронті і всіляко підтримує нашу армію.


Час повернутися за пульт і приєднатися до Charity Music Dinners.

За підтримки Радіо Українських Доріг.